Wyszukiwałeś:

winiety

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: winiety

Spróbuj też wyszukać: winiety chorwacja euro winiety opłaty auostradowe winiety austria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Wątek na forum: Winiety na polskie autostrady!!

winiety na polskie autostrady! Wszyscy którzy są za wprowadzeniem winiet na autostrady, zamiast bramek wpisujcie komentarze: "Winiety na polskie Autostrady" Chyba lepiej kupić winiete na tydzień ,miesiąc lub cały rok niż każdorazowo płacić na bramkach. Przede wszystkim jest taniej i do tego nie ...

 

Czechy: w 2010 r. elektroniczny system opłat i drożeją winiety

Od stycznia 2010 roku w Czechach elektroniczny system opłat będzie dotyczyłjuż samochodów o masie powyżej 3,5 tony (autobusów iciężarówek). Początek roku to również zmiana cen winiet iokresu ich ważności - winiety dziesięciodniowe zastąpią dotychczasowetygodniówki.

 

DKV Card: eurowiniety przez internet

Eurowinieta to opłata za korzystanie z autostrad na terenie krajówBeneluksu, Danii i Szwecji. Obowiązuje wszystkie pojazdy o masie powyżej 12 t.Posiadacze karty paliwowej DKV Card mogą teraz zakupić winietę przezinternet, jeszcze przed wyruszeniem kierowcy w trasę 

 

BCC: Elektroniczne winiety dopiero za rok

Elektroniczny System Poboru Opłat (ETC) zastąpi dotychczasowe winiety dopiero1 lipca przyszłego roku. Do 30 czerwca 2011 r. firmy transportowe będąmusiały nadal kupować winiety za przejazd po drogach krajowych. Takzdecydował Sejm, który przyjął nowelizację ustawy o drogachpublicznych z 1985 r.

 

Wątek na forum: BCC: Elektroniczne winiety dopiero za rok

Warto jeszcze dodać, bo może nie wszyscy wiedzą, że do tej pory każda duża ciężarówka płaciła ok. 3400 zł rocznie (plus podatek drogowy ok. 3000 zł za zestaw plus podatek w paliwie). W związku z planowaną likwidacją winiet za 12 miesięcy już teraz przestano sprzedawać winiety roczne zmuszając prz...

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Niemieckie autostrady będą płatne (?)

Większość kierowców lubi jazdę po niemieckich autostradach. Raz, żesą bezpłatne, a po drugie, nie ma na nich ograniczeń prędkości. Jużwkrótce ten pierwszy plus może zamienić się w minus, bowiem pojawiłysię pomysły, by wprowadzić obowiązkowe winiety.

 

Tu musisz zapłacić za przejazd

W Europie królują dwie metody opłat za korzystanie z drógszybkiego ruchu oraz autostrad. W zależności od kraju, kierowcy mająmożliwość płacenia za pokonany dystans trasy na specjalnych punktach poboruopłat, albo zobligowani są do uiszczenia opłaty czasowej, np. w postaciwiniet. Jakie są aktualne stawki? Ile wynoszą kary? A gdzie dodatkowozapłacimy za przejazd tunelem? Warto to wiedzieć przed wyjazdem na zagranicznyurlop.

 

Wątek na forum: Kolejny głos przeciwko bramkom na autostradach

Tylko winiety! Można je wprowadzić jeszcze przed wakacjami. Winiety są w większości cywilizowanych krajów Europy. Również Niemcy planują wprowadzić winiety. Wprowadzenie system elektronicznego jest bardziej kosztowny od winiet i trudniejsze do realizacji. Tańsze winiety zwiększą ruch na autostrad...

 

Winiety 2018 - ile kosztują, gdzie kupić

Powoli zbliża się okres wyjazdów na narty. Warto pamiętać, że wwielu krajach konieczne są winiety, uprawniające do jazdy po autostradach: wCzechach, Austrii, Szwajcarii, Czechach, na Słowacji. Podpowiadamy, gdziekupować najtaniej winiety.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019