Wyszukiwałeś:

witalij

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: witalij

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

F1: Jeszcze jeden kandydat dla Renault?

Witalij Pietrow to kolejny z kandydatów do zajęcia drugiego miejsca wbolidzie Renault, w nadchodzącym sezonie 2010. Czy francuski team zdecydujesię na zatrudnienie Rosjanina?

 

F1: Pietrow wysiądzie z Renault?

Nowy partner Roberta Kubicy z zespołu Renault, Witalij Pietrow dopiero cowsiadł do bolidu Formuły 1, a nie wykluczone, że będzie musiał się z nimpożegnać przed pierwszym wyścigiem. Wszystkiemu winne są pieniądze, adokładnie ich brak.

 

F1: Dziś jedzie Kubica

Deszcz utrudnia testy zespołów Formuły 1, ale Robert Kubica jako liderRenault dostaje terminy w słoneczne dni. Gorzej ma Witalij Pietrow - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

GP Korei: Renault czuje się mocne

Zarówno Robert Kubica jak i Witalij Pietrow po piątkowych treningachpozostawili spore nadzieje na osiągnięcie dobrego wyniku w Grand Prix KoreiPołudniowej. Obaj przyznają, że bolidy Renault bardzo pozytywnie spisująsię na torze Yeongam.

 

F1: Sytuacja Pietrowa nadal niejasna

Robert Kubica nie musi się obawiać o swoją przyszłość w Formule 1. Coinnego jego partner z zespołu Renault, Witalij Pietrow. Okazuje się bowiem,że wcale nie jest pewne, że Rosjanin pozostanie we francuskiej ekipie nakolejne sezony.

 

Pietrow: Relacje z Kubicą "chłodne"

Witalij Pietrow od kiedy podpisał nowy, dwuletni kontrakt z zespołem LotusRenault GP coraz śmielej wypowiada się o stosunkach w zespole, jakie panująmiędzy nim a Robertem Kubicą. Rosjanin przyznał ostatnio, że relacje obukierowców można uznać za "chłodne".

 

F1: Boullier i Pietrow jadą do Kubicy

Szef zespołu Lotus Renault GP i partner z zespołu Witalij Pietrow majądzisiaj pojawić się w Pietra Ligure. Obaj chcą wesprzeć Polaka w powrocie dozdrowia i podziękować lekarzom ze szpitala Santa Corona za trud jaki włożyliw uratowanie kierowcy.

 

F1: Radość w Renault, pierwsze podium Pietrowa

Team Lotus Renault GP rozpoczął sezon 2011 mocnym akcentem – po 20startach w Formule 1, Witalij zajął po raz pierwszy miejsce na podium."Jestem szczęśliwy z trzeciego miejsca na podium – całyzespół bardzo ciężko pracował podczas zimowych przygotowań" -powiedział po wyścigu Witalij Pietrow.

 

F1: Lotus Renault podsumowuje GP Turcji

Podczas wyścigu stojącego pod znakiem pitstopów, kierowcy zespołu LRGPpoprawili swój wynik z wczorajszych kwalifikacji i dotarli na metę zsiódmą (Nick) i ósmą lokatą (Witalij). Team Lotus Renault GPzdobył 10 dodatkowych punktów i zajmuje obecnie czwarte miejsce wklasyfikacji generalnej konstruktorów.

 

F1: Pietrow "Sportowcem Roku"

W ubiegłym tygodniu, podczas zorganizowanej przez magazyn GQ w Moskwie gali,Witalij odebrał nagrodę dla „Sportowca roku 2011”. Witalij był wtym czasie zajęty przygotowaniami do Grand Prix Singapuru i nie mógłuczestniczyć we wręczeniu nagród, ale jak podkreślił: "...czujesię bardzo zaszczycony tym wyróżnieniem."

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018