Wyszukiwałeś:

wizerunek

. Znaleziono 215 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wizerunek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 215 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy wygląd salonów GM

Głupota! Zamiast dać większy upust na samochody, oni sobie wizerunek salonów zmieniają! Ja mógłbym kupić auto nawet w szczerym polu, jeśli byłoby odpowiednio tansze! ~Franz Maurer

 

Wątek na forum: Porsche Panamera - oficjalne zdjęcia

porsche wprowadzajac nowy model po raz kolejny zmarnowalo szanse zerwania z wizerunkiem 911 ktory nie wiedziec czemu niezmiennie odbija sie na wygladzie nowych modeli tej firmy i co sie okazalo po cayenne jest to kolejny paskudny samochod tej marki, pewnie ktos zaraz napisze ze o gustach sie nie ...

 

Wątek na forum: Focus najlepszym autem używanym

Ford naprawdę naprawił swój wizerunek po awaryjnych escortach i fiestach..., myślę że jak najbardziej zasluguję na to by go chwalić i kupować! Nie rozumiem dlaczego BMW serii 3 jest w kategorii aut rodzinnych skoro jest mała,a na pewno najmniejsza ze wszystkich z tej 5..., co do 5 to prędzej 5 po...

 

Przebudzenie Łady

Tanie i sztuczne samochody marki Łada, produkowane przez naszych wschodnichsąsiadów mają w motoryzacyjnym świecie już nawet swoją kategorię zdowcipami. Producent jednak stara się wymazać ten nieprzyjemny wizerunekpoprzez uczestnictwo w światowej klasy wyścigach.

 

Porsche "wygląda" najlepiej

Porsche ma najlepszy wizerunek ze wszystkich niemieckich przedsiębiorstw. Takiwerdykt wydało jury składające się z 2.500 przedstawicieli zarządówfirm, dyrektorów i innych członków kadr kierowniczych. Po razpiąty z kolei przyznali oni koncernowi ze Stuttgartu pierwsze miejscewśród firm ze wszystkich branż.

 

Zbadali Roberta Kubicę

Silny charakter, potrzeba wyzwań i adrenaliny, koncentracja na celu –taki wizerunek medialny ma Robert Kubica, polski kierowca w BMW Sauber F1, jakwynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów, przeprowadzonej nazlecenie BMW Polska.

 

Kościuszko ambasadorem Suzuki Swift Sport

Michał Kościuszko, który jest jednym z najbardziej utalentowanychpolskich kierowców rajdowych młodego pokolenia został AmbasadoremSuzuki SWIFT Sport. Wizerunek Michała Kościuszki będzie obecny we wszystkichdziałaniach SMP związanych z promocja samochodu Suzuki SWIFT Sport.

 

GM usuwa z aut swoje logo

Koncern General Motors nie będzie w przyszłości umieszczał swojego logo naświeżo wyprodukowanych samochodach. Firma chce w ten sposób wzmocnićwizerunek.

 

Porsche traci swój blask

Imidż Porsche ucierpiał po przejęciu pakietu większościowego sportowejmarki przez Volkswagena. Również nowa polityka dotycząca wprowadzaniadostępnych dla szerszego grona osób modeli, źle wpływa na wizerunekfirmy.

 

Jak postrzegamy marki samochodowe?

Najbardziej wyrazisty wizerunek pośród marek dostępnych na polskimrynku ma Volkswagen. Postrzegany jest m.in. jako marka niezawodna, bezpieczna iwysokiej jakości. Zobacz, jak Polacy postrzegają inne, najbardziej popularnena naszym rynku marki samochodowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019