Wyszukiwałeś:

wlamania

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wlamania

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

Rozbite grupy kradnące Toyoty i części do BMW

W ostatnich dniach polska policja rozbiła dwie grupy złodziei samochodowych.Pierwsza z nich, o zasięgu międzynarodowym, specjalizowała się wewłamaniach do BMW, zaś druga ma na swoim koncie kilkanaście skradzionych autmarki Toyota.

 

Wakacje czynią złodzieja

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza że niebawem zaczną się żniwa dlazłodziei samochodowych. Przypominamy kilka ważnych zasad, dziękiktórym możemy zmniejszyć ryzyko włamania do samochodu lub jegokradzieży.

 

Wątek na forum: peugeot 607 po zamknieciu pilotem po chwili wlacza sie alarm

po zamknieciu pilotem po chwili wlacza sie alarm po podpieciu pod komputer pokazuje probe wlamania po zresetowaniu za jakis czas znowu to samo ostrov

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019