Wyszukiwałeś:

wlokno X

weglowe X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wlokno weglowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Karbonowy amortyzator

Firma ZF zaprezentowała w tamtym roku podczas targów we Frankfurcieprototyp nowego amortyzatora wykonanego w całości z włókna węglowego.Wynalazek przeszedł wtedy bez większego echa, ale teraz skupiła się na nimwiększa uwaga.

 

Kompozyty przyszłością Lamborghini

JEC Composites to organizacja skupiająca wokół siebie firmy, osoby iinstytucje zainteresowane rozwojem i implementacją rozwiązań technicznychzwiązanych z materiałami kompozytowymi. Gościem honorowym ostatniejeuropejskiej wystawy JEC, było Lamborghini.

 

BMW z włókna węglowego

Bawarska marka BMW nawiązała ścisłą współpracę z firmą SGL,specjalizującą się w wytwarzaniu materiałów z wykorzystaniemwłókna węglowego.

 

Więcej hybryd od Porsche

Coraz ostrzejsze regulacje dotyczące norm spalin zostawiają ciepły oddech naplecach koncernów. Porsche planuje wprowadzić technologię na szerokąskalę, aby pozbyć sie problemu CO2.

 

Monokok w nowym Lamborghini

Lamborghini stopniowo dawkuje informacje o swoim najnowszym modelu Aventador,który ma zostać zaprezentowany już za kilka tygodni.

 

Karbonowa Klasa E

Mercedes uległ modzie polegającej na maksymalnym odchudzaniu swoichsamochodów. Jak donosi niemiecka prasa, już niebawem do produkcjiwejdzie Klasa E lżejsza o 350 kg.

 

Ford wykorzysta włókno węglowe w swoich autach

Ford aby zmniejszyć masę swoich aut, a co za tym idzie poprawić wydajnośćpaliwową zamierza skorzystać z włókna szklanego przy konstruowaniuswoich aut.

 

Włókno węglowe w przyszłych Lexusach i Toyotach

Po zakończeniu produkcji Lexusa LFA japoński producent zamierza wykorzystaćswoją fabrykę, by do innych modeli, Lexusa oraz Toyoty, przeszczepićtechnologię włókna węglowego wykorzystywaną przy konstrukcji LFA.

 

BMW stawia na włókno węglowe

Po raz drugi w przeciągu roku BMW ogłasza plany powiększenia fabrykizajmującej się produkcją komponentów z włókna węglowego.Wygląda na to, że w przyszłych modelach bawarskiej marki uświadczymy więcejtego lekkiego i wytrzymałego surowca. 

 

Włokno węglowe może być tańsze

MAI Carbon Clusterm Management GmbH - to niemiecka firma która zajmuje się produkcją elementów z włókna węglowego. Dzięki m.in.rządowemu wsparciu producent jest bliski osiągnięcia niskich kosztówprodukcji włókna węglowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wlokno weglowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019