Wyszukiwałeś:

wosk

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wosk

Spróbuj też wyszukać: woskowanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Przywróć autu dawny blask

Fajny artykuł. Tylko jedno ale. Wynika z niego, że wosk i politura to jedno i to samo. A tak nie jest. Najpierw nakładamy politurę, potem wosk (ale nie żadne badziewie z myjni automatycznej). Polecam produkty Zymol, drogie ale bardzo dobre. aaa

 

Nanotechnologia do produkcji wosku

W styczniu 2006 roku firma Valvoline Polska wprowadziła na rynek nowy środeknabłyszczający - Eagle One NanoWax - wykorzystujący Nano woski Carnauba.

 

Przywróć autu dawny blask

W sezonie urlopowym najgorzej wypoczywają nie tylko pracoholicy. Pora wakacyjnato także tortury dla samochodu. Dlatego początek jesieni to doskonały okresna rewitalizację karoserii samochodu i przywrócenie mu dawnego,salonowego blasku.

 

Nie dostaniesz M3 jak nie podpiszesz

Niedawno pisaliśmy o specjalnej edycji BMW M3, która jest dostępna dlaklientów za oceanem. Okazuje się, że przed zakupem pod rygoremnieważności transakcji klienci muszą podpisać zobowiązanie o tym, że...będą dbać o lakier.

 

Polerowanie - czyli make'up dla samochodu

Lakiernicy zwykli mówić, że dobrze wypolerowane auto to takie, wktórego odbiciu kierowca może dostrzec swój kolor oczu. Żebyjednak powłoka lakiernicza samochodu lśniła, należy przestrzegać kilkapodstawowych zasad.

 

Czyste szyby to podstawa

Bezpieczna podróż jest uzależniona od wielu czynników. Tych odnas całkowicie niezależnych, od naszych umiejętności i wreszcie od stanutechnicznego naszego pojazdu. W tym ostatnim aspekcie spore znaczenie nabieraodpowiednia wymiana tych elementów, które zużywają się wczasie. Tak jak w przypadku chociażby wycieraczek.

 

Chcesz sprzedać auto?

To najpierw doprowadź je do przyzwoitego stanu. Nie ma nic gorszego, jakznaleźć wymarzony samochód z ogłoszenia, a potem przejechać się domiejsca zakupu i stwierdzić, że samochód wcale nie jest taką"igiełką", jak przez telefon zapewniał jego właściciel.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019