Wyszukiwałeś:

wschodnia X

obwodnica X

Krakowa X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wschodnia obwodnica Krakowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wschodnia obwodnica Krakowa

Podpisano umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dotyczącejbudowy wschodniej obwodnicy Krakowa. Realizacją kontraktu o wartości ponad 4,8mln zł zajmie się firma "MOSTY KATOWICE" Spółka z o.o.

 

Powolna ekspresowa "siódemka"

W ciągu najbliższych lat poza miejskimi inwestycjami najważniejsza dlaKrakowa będzie szybka budowa wschodniego obejścia miasta. Sytuacja przybudowie poszczególnych odcinków nie jest jednak optymistyczna.

 

Wątek na forum: Siódemka atrakcyjna dla wykonawców

Znakomite wiadomosci. Teraz trzeba 3mac kciuki za szybki przetarg. B. wazny jest takze odcinek od Skarzyska do Radomia i sama obwodnica Radomia. Najwazniejszy jednak problem na siodemce, to odcinek Checiny - Jedrzejow, gdzie sa duze opoznienia w analizach srodowiskowych, a gdzie dwupasmowa droga ...

 

Kraków czeka na swoją wschodnią obwodnicę

Budowa wschodniej obwodnicy Krakowa tzw. Trasy Nowohuckiej ma ułatwić życiemieszkańcom, pozwolić na wyprowadzenie ruchu tranzytowego oraz wpłynąć naożywienie gospodarcze wschodnich terenów. Prace pierwszego etapu odwęzła Bieżanów do węzła Rybitwy są już na ukończeniu. Gdyzostanie zakończony 2,7-kilometrowy odcinek Bieżanów - Rybitwy,rozpocznie się budowa drugiego, blisko 4,5-kilometrowego fragmentu Rybitwy -Igołomska, z nowym mostem przez Wisłę. Jednak rozpoczęcie budowy drugiegoodcinka Trasy Nowohuckiej może się przedłużyć. Wszystko z powodu protestupolsko-tureckiego konsorcjum.

 

Obwodnica Krakowa pod znakiem zapytania

Budowa kolejnego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa może nie dojść doskutku. Nie wiadomo, czy rząd znajdzie pieniądze na kolejny fragment obwodnicybo w ogłoszonym nowym planie budowy dróg krajowych odcinek drogi S7łączący węzły Igołomska i Rybitwy nie został umieszczony na liściepodstawowej. Znalazł się za to na pierwszym miejscu listy inwestycji,których realizacja może, ale wcale nie musi rozpocząć się do roku2013.

 

Walczą o wschodnią obwodnicę Krakowa

„Brak kontynuacji tej inwestycji spowoduje, że ruch tranzytowy i miejskipo wschodniej stronie Krakowa nadal będzie się odbywał przeciążonymiulicami miasta” pisze Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski do MinistraInfrastruktury Cezarego Grabarczyka. Przypomnijmy, że mimo wcześniejszychzapewnień, drugi odcinek wschodniej obwodnicy od węzła Rybitwy do węzłaIgołomska nie znalazł się w konsultowanym obecnie Programie BudowyDróg Krajowych na lata 2011 – 2015. Jeżeli plan realizacjidróg krajowych zostanie przyjęty w obecnym kształcie, ważna dlaKrakowa inwestycja zostałaby przesunięta w czasie o kilka lat.

 

Jest szansa na wschodnią obwodnicę Krakowa

Jest szansa na rozpoczęcie budowy wschodniej obwodnicy Krakowa (odcinka trasyS7) jeszcze w tym roku. Decyzja w sprawie finansowania tej inwestycji zapadniena przełomie kwietnia i maja.

 

Wątek na forum: Jest szansa na wschodnią obwodnicę Krakowa

wspomniany odcinek niewiele zmieni. I tak tranzyt będzie wjeżdżał do Krakowa. Obwodnica wschodnia ma sens tylko wraz z całym odcinkiem na północ, mniej więcej w okolice Krakowa. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na Zakopiankę. ~po

 

Czy będą pieniądze na wschodnią obwodnicę Krakowa?

Na przełomie maja i czerwca powinna zapaść decyzja, czy w budżecie państwaznajdą się pieniądze potrzebne do rozpoczęcia budowy drugiego odcinka trasyS7 – stanowiącej wschodnią obwodnice Krakowa- zapowiedział ministerinfrastruktury Cezary Grabarczyk. Pieniądze będą pochodzić z oszczędnościna przetargach.

 

Wątek na forum: S5 - jest zgoda na realizację inwestycji

S5 i S7 to dwie najbardziej potrzebne drogi w Polsce. W poniedzialek rano na DK5 przed Wroclawiem od strony Poznania byl korek chyba na 15 kilometrow. Tam jest gigantycnzy ruch na zwyklej jednopasmowce, a debilnie ustawione swiatla w Wiszni Malej powoduja wilokilometrowe korki. To samo z S7. Piek...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wschodnia obwodnica Krakowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019