Wyszukiwałeś:

wschodnia X

obwodnica X

Wroclawia X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wschodnia obwodnica Wroclawia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Powstanie wschodnia obwodnica Wrocławia

Super. Ta droga bedzie bardzo potrzeba tym ktorzy jada z Krakowa i Slaska do Poznania i musza walic przez centrum, a zachodnia obwodnica A8 bedzie zbyt dluga. ~astrolog

 

Wątek na forum: Startuje wschodnia obwodnica Wrocławia

tylko zeby nie zapomnieli uwzglednic mozliwosc dolozenia 3 pasu bo juz to przerabiaja w trojmiescie. Tak sie zastanawiam czemu ta czesc obwodnicy nie jest w ciagu drogi S5. Moze mi ktos to wyjasnic? ~sergiey

 

Startuje wschodnia obwodnica Wrocławia

19 czerwca 2009 roku DSDiK i Skanska S.A. podpisały umowę na budowę pierwszejczęści tzw. obwodnicy wschodniej Wrocławia na trasie Bielany – Łany– Długołęka (odcinek o długości 5,59 km ). Wartość kontraktu to 215mln zł. Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2013 roku.

 

Wznowiono prace na budowie łącznika A4-S8

W czwartek robotnicy wrócili na budowę Aglomeracyjnego Łącznika A4-S8Bielany-Łany-Długołęka (pod Wrocławiem). Wcześniej trzeba było przerwaćprace - teren budowy został zalany przez powódź.

 

Raport z budowy łącznika A4-S8 czyli wschodniej obwodnicy Wrocławia

Prace na budowie Łącznika Aglomeracyjnego A4-S8, wiodącego od BielanWrocławskich przez Łany do Długołęki (woj. dolnośląskie), trwają jużponad rok. Robotnicy przygotowują tam m.in. trzy mosty, dwie estakady imierzący ponad 5 km odcinek nowej drogi wojewódzkiej.

 

Wątek na forum: Raport z budowy łącznika A4-S8 czyli wschodniej obwodnicy Wrocławia

Czyli powstanie tzw wschodnia obwodnica Wrocławia. W sumie A8 czyli autostradowa obwodnica Wrocławia też będzie się łączyć z A4 intesywne prace trwają już od dłuższego czasu. ~Hellboy

 

Będzie nowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Rusza budowa kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.  Koszt pracdla tego etapu to 56,6 mln zł, a ich zakończenie planuje się na styczeń 2013roku. Wschodnia Obwodnica Wrocławia (WOW), nazywana też trasąBielany-Łany-Długołęka  zapewni szybkie i wygodne połączenieautostrady A4 i drogi wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawy. To sprawi, żekierowcy nie będą musieli przedzierać się przez uliczne korki w stolicyDolnego Śląska. Wschodnia obwodnica, wspólnie z AutostradowąObwodnicą Wrocławia, stworzy kompleksowy ring wokół miasta.

 

Most pod Wrocławiem połączył oba brzegi Odry

Najdłuższy most, jaki powstaje w ramach Wschodniej Obwodnicy Wrocławiapołączył oba brzegi Odry. Zabetonowany został ostatni fragment nowejkonstrukcji w Łanach. Most jest najważniejszym i największym obiektembudowanym w ramach obwodnicy, zwanej drogą Bielany-Łany-Długołęka.

 

Wątek na forum: Próby obciążeniowe na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Sebastian można wybudować w standardzie autostrady. Daj na to pięniądze i będzie ok. Wrocław to moje ukochane miasto, ale jeżdżę po całej Polsce i widzę że dużych inwestycji drogowych potrzeba wszędzie. Wschodnia obwodnica miasta jest oczywiście potrzebna ale nie konieczna. Stąd buduje się ją w s...

 

Jest porozumienie ws. dalszej budowy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Wczoraj podpisano ugodę w sprawie kontynuacji budowy Wschodniej ObwodnicyWrocławia. Miasto wspomoże finansowo realizację zadania. Jest też decyzja,że najpierw wykonany zostanie północny odcinek obwodnicy, którypołączy ją z istniejącą Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wschodnia obwodnica Wroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019