Wyszukiwałeś:

wspolpraca X

koncernow X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wspolpraca koncernow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Maybach od Aston Martina?

Aston Martin prowadzi rozmowy z Daimlerem, dotyczące potencjalnej możliwościzaprojektowania i budowy przez tego pierwszego nowej ultraluksusowej limuzynyMaybach.

 

Bridgeston Diversified Products Poland w Żarowie

Firma Bridgeston Diversified Products Poland uruchamia dzialaln nanieruchomości o powierzchni 10ha wybuduje zakład produkujący folie EVA.Spółka zainwestuje  co najmniej 130 mln zł oraz zatrudni conajmniej 67 pracowników. Firma planuje zakończenie inwestycjinajpóźniej do końca 2013 r.

 

Mercedes i Aston razem?

Mercedes-Benz i jego rodzic Daimler zastanawiają się nad przyszłościąluksusowem marki Maybach, która ostatnimi czasy nie specjalnie szaleje narynku luksusowych samochodów.

 

Renault w Dolinie Krzemowej

Nissan i jego europejski partner Renault osiedlili się w kalifornijskiejSilicon valley, wysyłając tam swoją 10 osobową ekipę.

 

Fiasko rozmów Astona Martina i Maybacha?

Jak donosi niemiecki magazyn Auto Motor und Sport, nad rozmowami pomiędzyAstonem Martinem, a Maybachem wiszą ciemne chmury.

 

BMW zrywa z Peugeotem

Współpraca BMW z Peugeotem nad produkcją czterocylindrowychsilników benzynowych najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona.Bawarski koncern w niedalekiej przyszłości samodzielnie będzie tworzył takiejednostki napędowe.

 

Mercedes coraz bliżej aliansu Renault-Nissan

Zacieśnia się współpraca pomiędzy koncernem Daimler a aliansemRenault-Nissan. Liczba wspólnie realizowanych dużych projektówwzrosła z trzech do dziesięciu, a w Stanach Zjednoczonych ukończono budowęwspólnej fabryki Nissana i Daimlera.

 

Renault i Nissan będą współpracować z Mitsubishi

Współpraca przy tworzeniu małych, w tym także elektrycznych modelioraz sprzedaż sedanów Renault pod marką Mitsubishi - to pierwszekonkrety podpisanego dziś porozumienia pomiędzy aliansem Renault-Nissan aMitsubishi.

 

Wielton i Michelin będą współpracować

Firmy Wielton i Michelin Polska zawarły długoterminową umowęwspółpracy. Umowa realizowana będzie do grudnia 2016 roku.

 

Renault i Fiat stworzą wspólny model

Współpraca pomiędzy różnymi markami stanowi dziś integralnączęść motoryzacyjnego świata. Renault, które ściśle jest powiązanez Nissanem, dogaduje się z Daimlerem. Fiat coraz mocniej zacieśnia swójalians z Chryslerem. Okazuje się, że niebawem Renault i Fiat będąwspólnie produkować lekki samochód dostawczy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wspolpraca koncernow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019