Wyszukiwałeś:

wstrzymanie X

produkcji X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wstrzymanie produkcji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Przez silnik Intrall ograniczył produkcję

Zapasy aut oraz brak homologacji na nowy silnik zmusiły spółkę Intrall zLublina do drastycznego ograniczenia produkcji. W styczniu i lutym spółkawyprodukowała zaledwie 6 lublinów, co oznacza spadek w porównaniu z ubiegłymrokiem o 97,8 proc.

 

FSO wstrzymuje produkcję

Jak podaje Dziennik, żerańska Fabryka Samochodów Osobowych planujetymczasowe wstrzymanie produkcji. Kilkudniowa przerwa nie jest jednakspowodowana kryzysem w branży motoryzacyjnej, a problemem z dostawą częścido produkcji Chevroleta Aveo.

 

Michelin też ogranicza produkcję

Światowy kryzys finansowy coraz wyraźniej odbija się na branżymotoryzacyjnej. W wyniku zmniejszającego się popytu firma Michelin Polska,największy polski producent opon postanowił ograniczyć poziom produkcji.Dzięki temu prawdopodobnie uda się utrzymać obecny poziom zatrudnienia.

 

Michelin wstrzymał produkcję

Największa firma w województwie warmińsko-mazurskim, olsztyńskiMichelin, zaplanował przerwę w produkcji. Opony nie będą wytwarzane odpiątku, aż do momentu, gdy wyprzedane zostaną zapasy zgromadzone wmagazynach.

 

Kolejna przerwa w Volkswagenie

W poniedziałek poznańskie zakłady Volkswagena rozpoczęły drugą w tymmiesiącu przerwę w produkcji. Tym razem potrwa ona pięć dni. Wstrzymanieprodukcji ma związek ze spadkiem ilości zamówień na auta produkowane wpolskiej fabryce.

 

Toyota przedłuża wstrzymanie produkcji

Toyota łączy się w bólu i cierpieniu z rodzinami ofiar piątkowegotrzęsienia ziemi i tsunami, które dotknęło terytorium Japonii. Jakpowiedział Prezydent Toyota Motor Corporation, Akio Toyoda: "Pozostaję wmodlitwie i solidarności w bólu ze wszystkimi ofiarami katastrofy,która dotknęła nasz kraj w ostatnich dniach".

 

Tornado wstrzymało produkcję

Tornado, które nawiedziło amerykańskie stany Alabama, Georgia iTennessee, skutkuje zatrzymaniem produkcji w fabrykach Mercedesa i Toyoty wAlabamie.

 

Saab: neverending story

Niesamowicie przykro jest nam pisać o niekończącym się serialu z Saabem wroli tytułowej, jednak praktycznie każdego tygodnia dochodzą do nas noweinformacje.

 

Ford wstrzymuje produkcję B-Maxa

Czy Ford B-Max jest słabym modelem, czy też Ford boryka się z jakimiśproblemami? A może kryzys w branży motoryzacyjnej wcale się jeszcze nieskończył? Z powodu niedostatecznego popytu, Ford wstrzymuje produkcję swojegomałego minivana.

 

Strajki w Hiszpanii zablokowały produkcję Seata

Fabryka Seata w Martorell koło Barcelony wstrzymała produkcję aut. Powodemsą strajki pracownicze u poddostawcy hiszpańskiego producenta - producentafoteli samochodowych Johnson Controls Eurosit.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wstrzymanie produkcji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019