Wyszukiwałeś:

wtrysk X

paliwa X

. Znaleziono 202 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wtrysk paliwa

Spróbuj też wyszukać: wtrysk paliwa-golf 3 wtrysk paliwa peugeot partner wtrysk paliwa skoda felicja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 202 wszystkich):

Wątek na forum: 7 zasad eco-drivingu

Zapomnieliście napisać najważniejszego. Hamuj silnikiem! Ilość paliwa podawanego przez wtrysk paliwa podczas hamowania silnikiem wynosi ZERO! I jeszcze do przyspieszania - warto jednak przyspieszać intensywniej, nie zwracając uwagi na zużycie paliwa w danym momencie, żeby szybciej osiągnąć założ...

 

Złe paliwo w baku

Zatankowanie złego paliwa może poważnie zrewidować stan portfela. Tymbardziej, że nieumyślność czy po prostu zwykła pomyłka nie jest honorowanaw zdecydowanej większości firm ubezpieczeniowych i jest kwalifikowana podparagraf niewłaściwego użytkowania pojazdu.

 

Nowe silniki i skrzynia u Mazdy

Podczas salonu w Tokio Mazda Motor Corporation po raz pierwszy zaprezentujesilniki i automatyczną przekładnię nowej generacji. Zostanie zaprezentowanysilnik benzynowy „Mazda SKY-G” z bezpośrednim wtryskiem paliwa,ekologiczny silnik Diesla „Mazda SKY-D” oraz automatyczna skrzyniabiegów „Mazda SKY-Drive”.

 

Inteligentny zastrzyk paliwa

Różne rodzaje benzynowych bezpośrednich wtrysków paliwa mają zazadanie redukować spalanie przy jednoczesnym zwiększeniu mocy samochodu. Cociekawe ten sprytny sposób na dostarczanie paliwa do silnika nie okazałsię przełomowym rozwiązaniem dopiero w momencie, kiedy trafił pod maskipojazdów mechanicznych.

 

Wtrysk paliwa

Sposób dostarczenia paliwa silnika spalinowego, polegający na rozpyleniu go przez wtryskiwacz do cylindra lub kolektora dolotowego.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

EFI

Electronic Fuel Injection, jest to oznaczenie silnika w którym wtrysk mieszanki paliwowo-powietrznej sterowany jest przy pomocy specjalnego mikroprocesora wspomaganego dodatkową elektroniką.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Common Rail

Jest to nowoczesny system umożliwiający bezpośredni wtrysk paliwa w silnikach wysokoprężnych. Dzięki niemu silniki diesla wykazują się lepszą sprawnością i dynamiką, generując przy tym mniej hałasu oraz emisji spalin.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

LPG - wciąż jeszcze się opłaca

Ostatnia obniżka cen paliw okazała się tylko chwilowa i obecnie ponowniekierowcy na stacjach benzynowych muszą się liczyć z poważnymi wydatkami. Ichoć podwyżki dotknęły wszystkie najpopularniejsze paliwa - także LPG - tojednak wciąż autogaz jest najkorzystniejszą opcją. Czy jednak w każdymprzypadku montaż instalacji gazowej jest opłacalny?

 

Wątek na forum: dane techniczne silnika BMW

witam potrzebuje dane silnika BMWn3000M100a1-3G8-3 np. Układ cylindrów Liczba cylindrów średnica cylindra Skok tłoka Długość korbowodu Pojemność skokowa Stopień sprężania Moc maksymalna Obroty mocy maks. Pe Maks. moment obrotowy Obroty maks. Momentu Pompa wtryskowa Wtrysk paliwa Rodzaj rozrząd...

 

System wtrysku wody w BMW M4 Coupe Safety Car

 

BMW prezentuję najnowszą technologię - wtrysk wody w M4 Coupe, które w sezonie 2015 będzie pełniło rolę safety cara w serii MotoGP. Wtrysk mgiełki wody pozwala na chłodzenie procesu spalania. Dzięki temu powietrze dostarczane do komory jest schłodozne i gęstsze. Posiada w sobie więcej tlenu, dzięki czemu spalanie jest efektywniejsze dając większą moc i moment. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wtrysk paliwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019