Wyszukiwałeś:

wyjazd X

granice X

. Znaleziono 20 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: za.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyjazd za granice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: Do pracy za granicą na polskich tablicach

chyba nie chodzi tylko o wyjazd za granice do pracy, jakbym chcial spedzic kilka lat u wujka to tez powyzsze mnie by dotyczylo ~duffy

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Pakuj się z głową

Nieodpowiednie zapakowanie bagażu może w znaczny sposób wpłynąć naprowadzenie pojazdu, a niezabezpieczone przedmioty znajdujące się w kabiniestanowią zagrożenie dla pasażerów.

 

Jedziesz na urlop samochodem?

W dzisiejszych czasach wyjazd na wakacje zorganizowany przez biuropodróży łączy się ze sporym ryzykiem. Dlatego nie należy siędziwić, że wielu przezornych Polaków zdecydowało się w podróżsamochodem. Jednak warto przeczytać kilka ciekawostek, które łącząsię z podróżowaniem po Europie.

 

Wątek na forum: Wycieczka wynajętym autem poza UE

Witam. Planuję w maju dłuższy wypad poza granice UE. Chciałbym wynająć autko i zabrać ze sobą dwie osoby + bagaż. Wyjazd trwałby jakiś tydzień i chciałbym pozwiedzać to co będzie w planach plus ewentualna modyfikacja planu zwiedzania. Pytanie mam takie. Jakie auto polecacie na taką wyprawę ( d...

 

Jak za granicę, to najlepiej przez...

Coraz częściej decydujemy się na wakacyjny wyjazd zagraniczny naszym własnymautem. Z reguły mamy do wyboru kilka alternatywnych tras, często przezcałkowicie różne kraje. Dlatego podpowiadamy, jakie przepisy ruchudrogowego obowiązują w krajach naszych sąsiadów, na coszczególnie powinniśmy uważać i wreszcie, jakiej wysokości mandatynam grożą.

 

Wątek na forum: Jak za granicę, to najlepiej przez...

odradzam jazdę przez Ukrainę i Białoruś, jak w zeszłym roku jechałem przez ten pierwsy kraj to co rusz byłem zatrzymywany przez ich patrole milicji (w sumie z 8 razy) i za każdym razem musiałem dawać jakąś łapówkę (oficjalnie mandat za jakieś pierdoły) w sumie nie dużo po kilka euro, ale wkurzają...

 

Samochodem służbowym na wakacje - o czym należy pamiętać?

Samochód służbowy to nie tylko narzędzie pracy. To często takżeważny dodatek, którym pracodawca chce wynagrodzić swojego pracownikaczy też zmotywować go do bardziej wydajnej pracy. Ważnym elementem takiegopodejścia jest udostępnianie auta służbowego do prywatnych celów. Wtym np. wyjazdów wakacyjnych.

 

Jedziesz za granicę - uważaj na to!

Wakacje w pełni, czyli odpowiedni czas, by wybrać się w samochodowąpodróż po Europie. Mimo tego że w państwach należących do UE granicesą tylko formalnością, przepisy nadal obowiązują, a kary mogą mocnouderzyć po kieszeni. Zobacz, na co trzeba zwrócić uwagę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyjazd za granice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019