Wyszukiwałeś:

wymiana X

poduszek X

silnika X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wymiana poduszek silnika

Spróbuj też wyszukać: Mitsubishi Lancer

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Nowe Audi A4 w Polsce

Limuzyna zamknięta w klasie średniej. Tak pokrótce możnascharakteryzować jedno z najnowszych dzieł Audi, model A4. Samochódwłaśnie wjechał do polskich salonów i wszystko wskazuje na to, żepowtórzy sukces sprzedażowy swoich poprzedników.

 

Renault Megane II

Używane Megane II to pod wieloma względami bardzo dobre auto. Ma świetnewyposażenie, obszerne wnętrze, komfortowe zawieszenie i dość atrakcyjnącenę zakupu. Niestety, wiele z zastosowanych w nim systemów odmawiaposłuszeństwa, nietrwałe są również najpopularniejsze silnikiwysokoprężne.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Toyota Carina: Chciałbym nabyć trzeci egzemplarz, już po to aby mieć.

4.75 Samochód poprawnie eksploatowany jestpraktycznie "wieczny". Po 25 lata jest sprawny ,ładny z "duszą" choćstaroświecki. Ale czy człowiek się nie zmienia,świat się nie zmienia?Wszystko się zmienia tylko nie TOYOTA CARINA II. Pozdrawiam

 

Toyota Avensis: Idealny rodzinny wóz

4.25 Przede wszystkim jest bezawaryjny - jedynausterka to wymiana na gwarancji reflektora ksenonowego, który czasami gasł -mimo że w salonie tego nie stwierdzili - wymienili bez problemu. Samochódidealny dla kogoś, kto ceni wygodę komfort i niezawod...

 

Saab 9-3: Samochód dla indywidualistów

4.75 Zważywszy, że model salonowy to jakieś120 tyś, zakup pięciolatka za 35 tysięcy uważam za bardzo trafiony.Samochód cieszy wizualnie ale i użytkowo. Gdyby nie ceny paliwa byłbyoptymalny. Zwłaszcza dobrze utrzymana wersja Vector. Cofanie byłoby

 

Czy warto kupić: Renault Kangoo I (1998-2008)

Choć Renault Kangoo nie było pionierem w segmencie kombivanów, tojednak szybko zdobyło spore uznanie i dziś jest jednym z najważniejszychmodeli osobowo-dostawczych dostępnych na rynku. Także, jeśli chodzi opierwszą generację Kangoo, uchodzącą za bardzo praktyczną, umiarkowanieawaryjną, o prostej konstrukcji i, choć z mało dynamicznymi, to jednak zoszczędnymi silnikami.

 

Najlepiej spożyć przed...

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Czy warto kupić: Fiat Stilo (2001-2007)

Fiat wiązał z tym modelem ogromne nadzieje, stawiając go nawet narówni z ówczesną generacją Golfa. Rzeczywistość okazała sięjednak dużo bardziej brutalna i kompaktowe Stilo nie podbiło rynku na takąskalę, jak to sobie wymarzyli szefowie Fiata w Turynie. Co jednak nie oznacza,że obecnie zakup Fiata Stilo na rynku wtórnym musi być chybionądecyzją.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wymiana poduszek silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020