Wyszukiwałeś:

wynajem X

samochodow X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wynajem samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Branża CFM będzie się umacniać

Kiedy w minionym roku kurczył się rynek leasingu, liczba pojazdówwynajmowanych długoterminowo wzrosła o ok. 6-8 proc. Dynamika rozwoju rynkuCFM w drugiej połowie 2010 r. powinna wynieść już 10-15 proc.

 

Wynajem receptą na wzrost cen paliw?

Od początku 2010 roku obowiązują nowe, wyższe stawki podatku akcyzowego naolej napędowy. Kolejna podwyżka będzie mieć miejsce przed 2012. Co tooznacza dla klientów indywidualnych, jak i firm?

 

VB Leasing przystępuje do PZWLP

W czerwcu do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów przystąpiłafirma VB Leasing Polska SA. To już szesnasta firma działająca w branżywynajmu i leasingu pojazdów w szeregach PZWLP.

 

Polskie firmy zwiększają wynajem aut

Jaki model najczęściej biorą polskie firmy w wynajem długoterminowy? Auta zjakim rodzajem napędu preferują? Polski Związek Wynajmu i LeasinguPojazdów podsumował właśnie ubiegły rok.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Firmy wolą wynajem niż leasing

Coraz więcej polskich firm wybiera długoterminowy wynajem samochodówzamiast zakupu czy leasingu. Jak podkreślają przedstawiciele firm, takierozwiązanie to w porównaniu do leasingu operacyjnego przede wszystkimniższe koszty i większa elastyczność. Na zachodzie Europy z takiegorozwiązania korzysta już około 70 proc. przedsiębiorstw.

 

Czy wynajem aut na minuty to przyszłość ruchu miejskiego?

Niemcy oraz Stany Zjednoczone to dwa państwa, w których systemykrótkoterminowego wynajmu samochodów nabierają doświadczeń. Czyniebawem zdominują one większość miast i spowodują, że niepotrzebnebędzie posiadanie własnych czterech kółek?

 

Firmy stawiają na wynajem samochodów

Przedsiębiorcy coraz częściej wolą wynajmować samochody służbowe niż jekupować. Już co piąte auto, które w II kwartale trafiło do firm,było użytkowane w ramach wynajmu długoterminowego. Po polskich drogachjeździ ponad 135 tys. takich aut, a rynek wzrósł o 12,4 proc. w ujęciurocznym.

 

Wątek na forum: Auto zstępcze po kolizji.

Witam. Chciałbym was zapytać o auto zastępcze po kolizji dosyć poważnej. Niestety i mnie to spotkało wczoraj. Na miejsce oczywiście była wezwana policja. Ofiar dzięki Bogu nie było ale facet we mnie zaparkował po prostu pięknie.Koleś przyznał się do winy i przyjął mandat.W sumie nie bardzo miał w...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wynajem samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019