Wyszukiwałeś:

wyniki X

sprzedaży X

rynek X

polski X

sprzedaz X

samochodow X

sprzedaz X

rekord X

sprzedazy X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyniki sprzedaży rynek polski sprzedaz samochodow sprzedaz rekord sprzedazy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Grupa PGD przekracza granicę 10.000

Grupa PGD jako pierwsza firma dealerska w polskiej branży motoryzacyjnejprzekroczyła granicę dziesięciu tysięcy sprzedanych nowych samochodóww ciągu roku. Samochód nr 10.000 w 2009 roku został sprzedany wKrakowie 21 grudnia.

 

Skoda bije rekord wszechczasów

Wrzesień z łączną sprzedażą 75.790 aut (o ponad 6,7 tys. więcej niżprzed rokiem) był rekordowym miesiącem w całej dotychczasowej historiiczeskiej marki.

 

Sprzedaż do góry dzięki "kratce"

W październiku został pobity tegoroczny rekord sprzedaży miesięcznej zmarca. Główna w tym zasługa aut z kratką, a właściwie naszychrządzących, którzy od przyszłego roku zabronią odliczania 100 proc.podatku VAT w przypadku zakupu tego typu aut przez przedsiębiorców.

 

Mitsubishi zdobyło serca polskich kierowców

Rekord wszechczasów i po raz pierwszy w historii firmy na polskim rynkudruga pozycja wśród japońskich marek. Mitsubishi na polskim rynkusprzedają się niczym ciepłe bułeczki, a brylują w tym Outlander, Lanceroraz ostatnio również ASX.

 

Hity rynku dealerskiego 2010

Miesięcznik Dealer wybrał najważniejsze dealerskie wydarzenia ubiegłegoroku. W tym zestawieniu pierwsze miejsce zajęło wprowadzenie nowegorozporządzenia GVO. Zobacz, co jeszcze ważnego wydarzyło się w minionychdwunastu miesiącach na rynku dealerskim.

 

Co 12 minut sprzedane auto

12.334 sprzedanych nowych samochodów to od minionego roku najnowszyrekord rocznej sprzedaży aut przez jednego dealera. Nowym rekordzistą zostałaGrupa PGD, której udział w całym rynku wynosi już 3,3 proc.

 

Sprzedaż Forda w 2010 roku

Ford sprzedał w 2010 roku na polskim rynku 30.190 samochodów, przez cojego udział w rynku wynosił 8,3%.

 

Pobili rekord przed czasem

Choć do zakończenia roku pozostał jeszcze prawie miesiąc, to w siedzibieChevroleta już mogą otwierać szampana. W ciągu jedenastu miesięcy tego rokupobito już rekordowy wynik Chevroleta w historii tej marki na naszym rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyniki sprzedaży rynek polski sprzedaz samochodow sprzedaz rekord sprzedazy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019