Wyszukiwałeś:

wyniki

. Znaleziono 2146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyniki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2146 wszystkich):

Wątek na forum: Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

Lepsze wyniki sprzedaży mają też salony Chryslera, Jeepa i Dodga. To głównie za sprawą ich oferty, gdzie sprzedają auta po zagranicznych cenach. ~Krystian

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Rekordowe wyniki eksportu

Pomimo pogarszającej się koniunktury w branży, polski przemysł motoryzacyjnyutrzymał wysoką dynamikę wzrostu w eksporcie. W I półroczu 2008 rokuosiągnięto rekordowo wysokie wyniki. Przez sześć miesięcy eksportosiągnął wartość ponad 10 mld euro.

 

Dobre wyniki pomimo kryzysu

Tegoroczne wyniki eksportu polskiego przemysłu motoryzacyjnego są wyjątkowowysokie, szczególnie biorąc pod uwagę trudną sytuację w branży.Mniejszy popyt na nowe auta i ograniczenia produkcji nie przeszkodzą wosiągnięciu lepszych wyników niż w ubiegłym roku.

 

Daimler: autobusowe wyniki za 2008 r.

Koncern Daimler Buses osiągnął w 2008 r. rekordowe wyniki sprzedaży,która wyniosła 40 600 autobusów i autokarów marekMercedes-Benz, Setra i Orion. To oznacza wzrost o 4 % w porównaniu w 2007r.

 

Volkswagen stracił niewiele w kryzysie

Volkswagen przedstawił swoje wyniki sprzedaży samochodów po pierwszympółroczu. W porównaniu z rokiem ubiegłym niemiecki koncernzanotował spadek rzędu 5%, co oznacza, że na globalnym rynku pojawiło się"tylko" 3,1 mln aut ze znaczkiem VW.

 

Polska motoryzacja na niewielkim plusie

Z polską branżą motoryzacyjną jest trochę jak z polską gospodarką. Wynikinie są rewelacyjne, ale jakichś znaczących spadków także nie ma. Zato w porównaniu do innych krajów europejskich, choć nie tylko,uzyskane wyniki powinny napawać sporym optymizmem. Mimo to, prognozy nanadchodzący 2010 rok są bardzo ostrożne.

 

Spalanie w laboratorium kontra rzeczywistość

Downsizing, elektroniczne wskaźniki optymalnej zmiany biegów, systemStart-Stop, aerodynamiczne dopieszczanie karoserii. To zaledwie kilka z całegowachlarza nowoczesnych metod na obniżenie spalania, które stosująproducenci aut. Jednak czy prezentowane później w prospektachreklamowych wyniki spalania są na tyle rzetelne, by można było im zaufać?

 

Kolejne rekordowe wyniki Skody

Superb drugiej generacji i Yeti są coraz bardziej popularne i biją kolejnerekordy sprzedaży.

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023