Wyszukiwałeś:

wypadek X

Kubicy X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypadek Kubicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

F1: Wypadek Kubicy wymusił przebudowę toru

Już za trzy tygodnie Robert Kubica wyruszy na trasę ulicznego toru wMontrealu, czyli tam gdzie rok temu odniósł przerażający wypadek. Potym wydarzeniu obiekt imienia Gillesa Villeneuve'a zmodernizowano kosztem 4,5miliona dolarów. Mur, w który uderzyło rozpędzone BMW SauberPolaka, został przerobiony tak, aby w razie podobnego wypadku samochódprześlizgnął się po ścianie.

 

F1: Kubica walczył o życie

Robert Kubica pilotowany przez Jakuba Gerbera miał poważny wypadek naszóstym kilometrze pierwszego odcinka specjalnego rajdu Ronde di Andora.Skoda Fabia S2000 prowadzona przez Polaka uderzyła z dużą prędkością wbarierę ochronną i wbiła się wewnątrz auta, poważnie raniąc Kubicę.Pilot wyszedł z samochodu o własnych siłach, ale Robert Kubica zostałprzetransportowany do szpitala gdzie przeszedł poważną, ponad 7-godzinnąoperację.

 

F1: Stan zdrowia Kubicy poprawia się

Stan zdrowia Roberta Kubicy, który doznał poważnych obrażeń wniedzielnym rajdzie Ronde di Andora systematycznie się poprawia. Włoscylekarze, którzy przeprowadzili skomplikowaną operację Polaka wykazująumiarkowany optymizm w tej kwestii.

 

Briatore: "Kubica to niesamowity facet"

Przed szpitalnym łóżkiem Roberta Kubicy systematycznie gromadzi sięnie tylko rodzina polskiego kierowcy, ale także znajomi z Formuły 1. Wczorajnaszego rodaka odwiedził między innymi Flavio Briatore, były szef zespołuRenault.

 

Heidfeld: "Wypadek, to moja wina"

Wypadek podczas 1. treningu przed Grand Prix Chin może kosztowaćzespół Lotus Renault GP nie tylko utratę czasu potrzebnego na naprawę,ale także pozbycie się jedynego, nowego, przedniego skrzydła, któreteam miał na wyposażeniu.

 

Robert Kubica złamał nogę!

Co za pech! Ta wiadomość wydaje się wręcz niewiarygodna, ale niestety toprawda. Zagraniczne media od kilku godzin podają, że Robert Kubica złamałsobie nogę. Do zdarzenia doszło niedaleko domu. Co ciekawe noga zostałazłamana w tym samym miejscu co podczas feralnego Rajdu Andorry.

 

Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?

Wczoraj wieczorem świat obiegła informacja o złamaniu nogi przez Roberta Kubicę. Włoskie media podały, że polski kierowca poślizgnął się pod własnym domem i po upadku narzekał na ból. Po przewiezieniu do szpitala nogę prześwietlono i lekarze stwierdzili, że doszło do pęknięcia jednego ze złamań, którego Kubica doznał w lutym podczas wypadku.

 

Milczenie Kubicy jest złotem

Wielu znawców i fanów już od dłuższego czasu nie może znieśćfaktu, że Robert Kubica, nie udziela wywiadów i nie pokazuje się wmediach. Na chwilę przerwał milczenie.

 

Pech (?) Kubicy

Robert Kubica, nokautujący rywali w pierwszym dniu Rajdu Wysp Kanaryjskich, niezdołał dojechać jednak do mety rajdu. W drugim dniu, podczas 10 odcinkaspecjalnego, wypadł z trasy, uderzył w barierkę i urwał tylne, lewe koło wswoim Citroenie.

 

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Nico Rosberg, mistrz świata Formuły 1 z 2016, został właśnie menedżeremRoberta Kubicy. Utalentowany niemiecki kierowca zakończył karierę pozwycięskim sezonie, a teraz zajmie się powrotem Polaka do elitarnej serii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wypadek Kubicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019