Wyszukiwałeś:

wypadek X

drogowy X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypadek drogowy

Spróbuj też wyszukać: wypadek drogowy dziś w Blachowni

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Ludzi nie naprawia się tak łatwo...

Do 30 sierpnia 2009 r. potrwa akcja pomocy ofiarom wypadków drogowychzorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa RuchuDrogowego "Droga i Bezpieczeństwo". Jej celem jest zebranieśrodków finansowych na pomoc ofiarom wypadków, które czekadługie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja.

 

Chcą zabierać prawa jazdy. Na zawsze!

Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu Karnego, a w nim międzyinnymi propozycja, by pijanym kierowcom, którzy spowodowali wypadekdrogowy, podczas którego śmierć poniosły inne osoby, zawsze odbieranebyło prawo jazdy. I to dożywotnio.

 

Wielkiemu miastu, które sie śpieszy

Warszawa. Zamknięty dla ruchu odcinek Alei Jerozolimskich od ulicyMarszałkowskiej do Emilii Plater - wypadek drogowy. Na miejscu policja, strażpożarna, pogotowie. To zapowiedź akcji WIELKIEMU MIASTU, KTÓRE SIĘSPIESZY.

 

Co 47 minut wypadek, co 7 godzin ginie pieszy

Prawie co 47 minut ma miejsce wypadek z udziałem pieszego, a co 7 godzin jedenpieszy ginie na polskich drogach. Do wypadków z udziałem tej grupyużytkowników ruchu najczęściej dochodzi w miejscach, którepowinny gwarantować bezpieczeństwo czyli na przejściach dla pieszych.

 

Kiedy kontrola alkomatem?

Wypadek drogowy, stłuczka czy zwykła kontrola drogowa to najczęstszesytuacje, w których kierowca może mieć kontakt z funkcjonariuszemdrogówki. Podczas takiego spotkania zdarza się, że w użyciu znajdujesię alkomat. Zobacz, w których sytuacjach badanie alkomatem jestobowiązkowe, a kiedy może ujść nam płazem niewielka ilość alkoholu worganizmie.

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

Kolejna śmierć z powodu wadliwych airbagów Takata?

Głośna akcja serwisowa, związana z wadliwymi układami poduszek powietrznychjapońskiej produkcji, zbiera śmiertelne żniwo. 22-letnia Amerykanka jestnajprawdopodobniej siódmą ofiarą błędu konstruktorów.

 

Signal - znak drogowy przyszłości

Oznakowanie niektórych dróg pozostawia wiele do życzenia - i tonie tylko w naszym kraju. Ciężko jest nadążyć ze wszystkimi zmianami nadrogach, a niektóre zagrożenia po prostu nie mają swoichodpowiedników w oznakowaniu. Kalifornijska firma Signal Labs znalazaławyjście z tej sytuacji.

 

Czternasty wypadek autonomicznego Google Cara

Trzy osoby trafiły do szpitala po kolizji, do której doszło wKalifornii z udziałem samodzielnie jeżdżącego pojazdu Google Car. Winnymwypadku był jednak kierowca drugiego pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

 

Kiedy wypadek, a kiedy kolizja?

Bardzo często przy zdarzeniach drogowych w nieodpowiedni sposób używamypojęć wypadku i kolizji, używając ich zamiennie. Przepisy jednak bardzokonkretnie precyzują obie sytuacje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wypadek drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019