Wyszukiwałeś:

wypadek

. Znaleziono 539 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypadek

Spróbuj też wyszukać: wypadek drogowy WCZORAJ wypadek drogowy dziś win

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 539 wszystkich):

F1: Wypadek Kubicy wymusił przebudowę toru

Już za trzy tygodnie Robert Kubica wyruszy na trasę ulicznego toru wMontrealu, czyli tam gdzie rok temu odniósł przerażający wypadek. Potym wydarzeniu obiekt imienia Gillesa Villeneuve'a zmodernizowano kosztem 4,5miliona dolarów. Mur, w który uderzyło rozpędzone BMW SauberPolaka, został przerobiony tak, aby w razie podobnego wypadku samochódprześlizgnął się po ścianie.

 

Cyknij fotkę na wszelki wypadek

Podczas jakiejkolwiek podróży musimy wziąć pod uwagę możliwośćstłuczki lub uszkodzenia, które mogą zdarzyć się nawet zawodowemukierowcy w najlepiej  zabezpieczonym pojeździe. W takich sytuacjach wartooprócz apteczki czy gaśnicy mieć ze sobą mały aparat fotograficzny.

 

Za dużo, za mało

Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka - miał ponoć powiedziećStalin. Mimo że to brutalne i cyniczne słowa, nadal odpowiadają prawdzie.Tragiczny wypadek samolotu, w którym ginie dwieście osób togłówny news niemal wszystkich mediów na świecie.Ciężarówka demolująca czyjś dom zainteresuje krajowych dziennikarzy– szczególnie, jeśli kierowca jechał przeładowanym lubniesprawnym samochodem. Parę tysięcy osób, które tracą życie wwypadkach samochodów osobowych, to już temat prawie wyłącznie dlaanalityków.

 

Stłuczka w wolne

Wypadek czy inne zdarzenie drogowe może wydarzyć się w każdy dzień. Takżew świątek, piątek czy niedzielę. Przyzwyczajeni do tego, że urzędyzamknięte są w dni świąteczne często ze zgłoszeniem szkody komunikacyjnejczekamy do przysłowiowego poniedziałku. A wcale tak nie musi być.

 

Heidfeld: "Wypadek, to moja wina"

Wypadek podczas 1. treningu przed Grand Prix Chin może kosztowaćzespół Lotus Renault GP nie tylko utratę czasu potrzebnego na naprawę,ale także pozbycie się jedynego, nowego, przedniego skrzydła, któreteam miał na wyposażeniu.

 

Kolizja bądź wypadek za granicą

Niedawno informowaliśmy, jak powinniśmy się zachować w sytuacji kolizjibądź wypadku drogowego. Teraz przedstawiamy krótki instruktaż napodobny temat, tyle że z drobną różnicą, iż kolizja bądź wypadekzdarzył się poza granicami naszego kraju.

 

Wielkiemu miastu, które sie śpieszy

Warszawa. Zamknięty dla ruchu odcinek Alei Jerozolimskich od ulicyMarszałkowskiej do Emilii Plater - wypadek drogowy. Na miejscu policja, strażpożarna, pogotowie. To zapowiedź akcji WIELKIEMU MIASTU, KTÓRE SIĘSPIESZY.

 

Wypadek czy kolizja - jak postępować

Ani wypadek, ani kolizja drogowa nie należą do przyjemnych sytuacji. Są tojednak dwa zupełnie różne zdarzenia drogowe, które wymagają odkierowców i innych uczestników ruchu drogowego całkowicieodmiennego zachowania. Zobacz, jakie obowiązki spoczywają na nas, jeślibierzemy udział w wypadku bądź kolizji.

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

Kiedy wypadek, a kiedy kolizja?

Bardzo często przy zdarzeniach drogowych w nieodpowiedni sposób używamypojęć wypadku i kolizji, używając ich zamiennie. Przepisy jednak bardzokonkretnie precyzują obie sytuacje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019