Wyszukiwałeś:

wypożyczalnia

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypożyczalnia

Spróbuj też wyszukać: serwis Poznań

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Długi weekend w promocji

Firma Sixt przygotowała specjalną ofertę wypożyczenia samochodu na długiczerwcowy weekend. Wszystkie samochody z grup EDMR i CDMR, czyli Ford Fusion,Hyundai I30, Kia Ceed, Ford Focus i Seat Leon będą dostępne w cenie 99 złnetto za dobę.

 

Wypożycz sobie Veyrona

Najszybszy seryjny samochód świata, Bugatti Veyron do kupienia jest odokoło 1,31 mln Euro. Jednak pewna brytyjska firma wyszła na przeciw wszystkimtym, których na to auto nie stać, a chcieliby mieć go chociaż nawłasność przez jeden dzień.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Wypożyczanie auta za granicą ? na co zwrócić uwagę?

Samodzielne odkrywanie wakacyjnych zakątków bywa ciekawsze i tańszeniż typowe wycieczki zorganizowane. Bywa też bardziej ryzykowne. Podejrzanieniska cena, haczyki w ubezpieczeniu czy nieoczekiwane obciążenie kartykredytowej. Razem z Europejskim Centrum Konsumenckie radzimy, jakie zapisy wumowie warto wziąć pod lupę i co trzeba wiedzieć przed wypożyczeniem autana zagranicznych wakacjach.

 

Carsharing - podziel się samochodem

Bez wykupywania ubezpieczenia OC/AC, bez kosztownych przeglądów inapraw, bez utraty wartości. Czy to możliwe, aby mimo wszystko nadalmóc nieskrępowanie jeździć samochodem? Okazuję się, że tak.Wystarczy skorzystać z usług tzw. carsharingu.

 

Samochód elektryczny za 149 złotych

Samochody elektryczne powoli stają się widokiem powszednim na naszych drogach.Korzystając z tego trendu i obserwując zapytania klientówwypożyczalnia Auto Express za 149 złotych za dobę zamierza wynajmowaćsamochody elektryczne z pełnym ładowaniem.

 

Wypożyczalnie samochodowe - wynajmuj z głową na karku

Zamierzasz podróżować w czasie wakacji, a nie masz samochodu? Możeszskorzystać z wielu ofert wypożyczalni samochodu. Zanim się jednak na tozdecydujesz, sprawdź na co zwrócić uwagę przed dokonaniem wynajmu.

 

Jak nie wskażesz kierowcy, dostaniesz mandat z automatu

Ministerstwo Transportu chce, by w razie niewskazania kierującego autem,którym zostało popełnione wykroczenie drogowe, z automatu odpowiadałjego właściciel. Pomysł ten już spotkał się z ostrym sprzeciwem, międzyinnymi ze strony Związku Dealerów Samochodów.

 

Wypożyczalnia aut Express wylicytowała BMW Kowalczyk

Firmą, która zwyciężyła w licytacji BMW X1 Drive, przekazanego przezJustynę Kowalczyk na rzecz dzieci chorych na mukowiscydozę, jest sieciowawypożyczalnia samochodów Express.

 

Wątek na forum: Wypożyczalnia samochodów Poznań

WitamnPrzez kolejne parę dni będę na szkoleniu w Poznaniu i będę potrzebował wypożyczyć samochód. Kumpel poleca firmę http://www.wypozycztej.pl Korzystał ktoś z niej? Albo z jakiejś innej godnej polecenia? Adam1401

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019