Wyszukiwałeś:

wyscig

. Znaleziono 146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyscig

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

Opel Astra: Dobry rodziny samochód

4.5 Mam wersie Super Enjoy jest to dobrysamochód ale nie do wyscigów .Można zwiększyć moc do 110 KM. mam takiego wpracy ale po co.

 

Honda Prelude: Auto bardzo specyficzne :)

4.5 Autko, ma oryginalną linię, która jestobecnie zaprzeczeniem współczesnych trendów, że auto ma mieć dużo miejscaw środku, być kompaktowe i mieć krótką maskę. Prelude ma wszystko na opak:) Jest olbrzymia, środeczek, tyci tyci (głową zahaczamy praw...

 

Wątek na forum: Red Bull 3D Race rozstrzygnięty

bylem widzialem super widowisko, szkoda ze tak krotko trwal sam wyscig ~krakus

 

Wątek na forum: Genewa 2008: Saab 9-X BioHybrid Concept

Ależ Ci Skandynawowie są Niezli to je multiuniwersalna, czteronapedowa ,mega wyscigówa ,lepsza niz MADE IN JAPAN !!! ??? ~observer

 

F1: Wyścig z widokiem na Manhattan

Powrót Formuły 1 do Stanów Zjednoczonych jest coraz bliższy.Bernie Ecclestone potwierdza chęć zorganizowania eliminacji mistrzostw światana nowym torze w Jersey City.

 

Wyścig Formuły 3 na ulicach Warszawy

Bolidy Formuły 3 już za niespełna dwa tygodnie zmierzą się w sercu Warszawyprzy okazji wyścigów ulicami miasta, podczas imprezy VERVA StreetRacing.

 

F1: Wyścig w Wietnamie?

Hans Geist, człowiek w strukturach Formuły 1, który brał udziałnegocjacjach do organizowania wyścigów Formuły 1 w Rosji, Austrii iBahrajnie, odwiedził ostatnio ministerstow inwestycji i planowania w Wietnamie.

 

Wyścig gokartów na ulicach Warszamy

 

Warszawiacy mieli przyjemność obejrzeć wyścig gokartów w ramach projektu Red Bull As w Karcie. Poza wyścigiem małych bolidów odbył się pokaz bolidu F1 za kierownicą , którego siedział sam Mark Webber - mojeauto.tv

 
 

Pechowy wyścig Miękosia

Po bardzo udanych dotychczasowych rundach Mistrzostw Polski Endurance,eliminacja rozegrana na torze Pannoniaring okazała się pierwszą pechową wwykonaniu załogi Mariusz Miękoś/Stefan Biliński (Porsche 997 GT3 Cup).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018