Wyszukiwałeś:

wysokie X

temperatury X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wysokie temperatury

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Opony zimowe - czy już czas?

Wprawdzie do zimy jeszcze trochę pozostało, jednak pierwszych oznak tej poryroku możemy spodziewać się znacznie szybciej. Całe szczęście, że corazmniej kierowców kwestionuje zasadność używania zimowego ogumienia,choć wciąż pozostaje pytanie, kiedy dokonać ich wymiany.

 

Jak chronić turbodoładowany silnik?

Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy imałym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodącyproducenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeliwyposażonych w mniejsze silniki, ale z turbodoładowaniem.

 

Niskie temperatury, a ochrona silnika

Jednym z największych wyzwań dla oleju silnikowego jest ochronaelementów silnika podczas rozruchu w niskich temperaturach. Uruchomieniesamochodu w takich warunkach, bez odpowiedniego smarowania, może powodowaćzużycie silnika, a z czasem narazić nas na wysokie koszty naprawy. Mimo iż zaoknami lato, warto za wczasu zdobyć wiedzę w tym temacie.

 

Samochód w "solarium"

Jednym z wymogów przy testowaniu jakości komponentów nowychsamochodów, jest sprawdzenie, jak zachowują się zwłaszcza te części,które są wystawione na działanie ekstremalnych warunkówklimatycznych (wilgotność, temperatura, ozon, promieniowanie UV, itp.).

 

Płyn, ważny nie tylko latem

Wysokie temperatury, często nawet ponad 30-stopniowe upały w miesiącachletnich powodują, że przed tym okresem powinniśmy uważnie przyjrzeć sięukładowi chłodzenia w naszym aucie, ze szczególnym uwzględnieniempłynu chłodzącego.

 

Upał w aucie - jak przetrwać?

Ponad 30-stopniowe temperatury panujące od kilku dni w naszym kraju na nikogodobrze nie wpływają. Również i na kierowców. Żeby przetrwać wsamochodzie upały, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

 

F1: Grafitowa magia

Jako że około 80% podwozia wykonuje się z włókna węglowego, stałosię ono nieodzownym materiałem dla wszystkich zespołów F1. Działtechniczny Renault przedstawia krótki przewodnik, w którymdowiecie się więcej na temat tego cudownego materiału.

 

Zimówki latem - czy to dobry pomysł?

Kwestia sensu wymiany opon pojawia się bardzo często - wśród samychkierowców, jak i w mediach - przed sezonem zimowym. A tymczasem mało ktoporusza ten temat przed nastaniem miesięcy letnich. Czy zatem jazda na zimowymogumieniem, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, ma sens i jestbezpieczna?

 

Wątek na forum: Obroty biegu jałowego

Witam! Ford Focus MK1 ? benzyna 1,6.nMam wielki problem z obrotami biegu jałowego. W trakcie jazdy, po wrzuceniu na luz, niekiedy silnik gasł ? nie był w stanie podnieść obrotów do odpowiedniej wartości.nFachowiec pierwsze co stwierdził, że alternator podaje zbyt wysokie napięcie ? wymieniony zos...

 

Upał na dworze, śmierć w aucie

Upał potrafi dać się mocno we znaki. Gdy temperatury w cieniu przekraczają30 stopni Celsjusza, na słońcu jest grubo powyżej 40, a w pozostawionym nasłońcu i szczelnie zamkniętym aucie słupek rtęci dochodzi do 60, 70 stopni.W takim piekarniku na kółkach o tragedię nietrudno.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wysokie temperatury".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019