Wyszukiwałeś:

wystawa

. Znaleziono 215 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wystawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 215 wszystkich):

Targi we Frankfurcie - historia

Choć tegoroczna wystawa Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) jest 62.edycją tej imprezy, to historia tych targów motoryzacyjnych sięgakońca dziewiętnastego wieku. Pierwsza impreza odbyła się bowiem w 1897 rokuw Berlinie.

 

Rekordowy Paryż

Zakończona w ubiegłą niedzielę wystawa samochodowa w Paryżu ponownieokazała się rekordowa zarówno pod względem liczby zwiedzających,dziennikarzy, jak i prezentowanych nowości.

 

Odwołana wystawa w Londynie

Kolejna wystawa samochodowa przegrywa w walce z kryzysem, jaki nęka branżęmotoryzacyjną. Co ciekawe, tym razem chodzi o targi w Londynie, którychnajbliższa edycja miała się odbyć dopiero w 2010 r.

 

IAA 2009: Startujemy!

Dzisiaj, dniami prasowymi, rozpoczęła się wystawa samochodowa IAA weFrankfurcie nad Menem. Prawdziwa gratka dla fanów i miłośnikówmotoryzacji, na której oczywiście nie mogło zabraknąć iwysłanników mojeauto.pl, skąd na bieżąco będziemy informować onajważniejszych wydarzeniach targowych.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Podsumowanie targów TRANSEXPO

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego to największa tego typu imprezaEuropie środkowo – wschodniej. W 2011 roku do targów Kielce przyjechało 160 wystawców z 11 krajów: USA, Wielkiej Brytanii,Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Austrii, Czech, Włoch, Francji i Polskioraz ponad 4500 branżowych zwiedzających. Co roku na TRANSEXPO czołowe firmyz branży prezentują rynkowe hity, nowości, ale przede wszystkim ta wystawato miejsce międzynarodowych premier. Partnerem strategicznym targów w2011 roku był AUTOSAN S.A.

 

Wystawa w Genewie wystartowała

Na ten moment z pewnością czekało wielu fanów motoryzacji. Możnapowiedzieć, że właśnie oficjalnie rozpoczął się nowy rok motoryzacyjnyA.D. 2013 na rynku europejskim. W halach wystawowych Palexpo w Genewie możnapodziwiać nowości ze wszystkich segmentów rynkowych, jednak zauważalnesą pewne tendencje, w jakim kierunku zmierza obecnie europejska motoryzacja.

 

Wystawa IAA 2013 we Frankfurcie rozpoczęta!

Tygodnie, a nawet miesiące oczekiwać za nami. Dziś, pierwszym dniem prasowym,rozpoczęła się 65. edycja międzynarodowej wystawy samochodowej weFrankfurcie nad Menem - największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiejpołówki roku. A na niej ponad tysiąc wystawców i to, na cowszyscy czekają - aż 159 światowych premier.

 

NAIAS 2014: To będą hity wystawy

Niecały tydzień temu świętowaliśmy rozpoczęcie nowego roku, a już zatydzień będziemy mieli realne rozpoczęcie nowego roku motoryzacyjnego. Ruszabowiem wystawa samochodowa NAIAS w Detroit, jedna z największych tego typuimprez na świecie, a my już dziś zapraszamy na przegląd najważniejszychnowości, jakie będzie można podziwiać w halach wystawowych Cobo Center.

 

Wystawa Paris Motor Show z nowym rekordem

1.253.513 osób pojawiło się na targach motoryzacyjnych w Paryżu. To oponad 20 tys. więcej niż w rekordowym jak dotąd 2012 roku. Paryska wystawapobiła przy okazji jeszcze parę innych rekordów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019