Wyszukiwałeś:

wyswietlacze X

czasu X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyswietlacze czasu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

dodajmy też możliwość oszczędności paliwa, gdy mamy ponad 20-30 sek na postój warto wyłączyć silnik, a też mamy coraz więcej aut z systemem start/stop ~www

 

Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

Drogowcy w większych miastach inwestują w zegary odmierzające czas do zmianyświateł na sygnalizatorze. Ostatnio Miejski Zarząd Dróg w Toruniuzakupił kolejne wyświetlacze czasu. Dwanaście urządzeń zostaniezamontowanych w miejscach, które wytypowała Komisja Bezpieczeństwa,działająca przy Miejskim Zarządzie Dróg w Toruniu. Są to przedewszystkim skrzyżowania o dużym natężeniu ruchu. Koszt urządzeń wraz zmontażem wynosi ponad 36 tysięcy złotych.

 

Trzy, dwa, jeden, ruszaj

Bezpieczniejsza jazda na skrzyżowaniach, mniej stresu i korków - toefekt działających w Toruniu nowych wyświetlaczy montowanych nasygnalizatorach świetlnych. Wyświetlacze informują kierowców, ileczasu pozostało do zapalenia zielonego światła i jak długo będzie się onoświeciło. Obecnie wyświetlacze czasu oprócz Torunia testują Warszawa,Wrocław i Opole. Do ich wprowadzenia przymierza się też Bydgoszcz.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyswietlacze czasu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019