Wyszukiwałeś:

wywiady

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wywiady

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: Clio kombi już we Frankfurcie

ladnie sie prezentuje,z pewnoscia o niebo lepiej od skody fabii, choc 207 SW ciut ladniejsza ~angool

 
 

FAURECIA - bądź dostawcą panelowym!

Zagraniczne koncerny motoryzacyjne obecne w Polsce stale poszukują wiarygodnychpartnerów- poddostawców produktów i usług. Branża ta jednak stawia wysokiewymagania jakościowe i organizacyjne, których spełnienie wymaga inwestycji wnowe technologie i zmian w organizacji pracy.

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2005!

9 marca, podczas uroczystej gali, ogłoszone zostały wyniki rankinguInternetowy Samochód Roku 2005. Najbardziej popularnym modelem i zwycięzcąokazał się Ford Focus.

 

Naszą siłą jest wartość rezydualna

Podczas 78. Salonu Samochodowego w Genewie rozmawialiśmy z WojciechemHalarewiczem, który objął stanowisko general managera w Mazda MotorPoland.

 

Jaki jest ten polski kierowca?

Ponad połowa Polaków codziennie widzi kierowców łamiącychprzepisy drogowe. Jednocześnie aż 80% kierowców uważa się za dobrychi bardzo dobrych. Takie wyniki przynoszą badania przeprowadzone na zleceniePZU, na podstawie których powstał "Portret Polskiego Kierowcy2008".

 

Co dalej z GVO?

Wywiad z Alfredem Franke, prezesem Stowarzyszenia Dystrybutorów iProducentów Części Motoryzacyjnych nt. dalszych losów tzw.rozporządzenia GVO, które swoim zasięgiem obejmuje ok. 665 tys.przedsiębiorstw w całej Europie (ok. 28 tys. w Polsce).

 

MINI skończyło 50 lat

 

Okrągła data zoobowiązuje do hucznych urodzin. Z tej okazji odbył się zlot na torze Silverstone tych małych samochodów. W materiale filmowym znajdziemy samochody MINI w różnych wersjach oraz wywiady z właścicielami aut tej kultowej marki. A na koniec wyścig MINI na torze - mojeauto.tv

 

Wszystko o zespole Kubicy - po polsku!

Specjalnie dla polskich fanów Roberta Kubicy Renault przygotowałopolską wersję oficjalnej strony internetowej zespołu Renault F1 Team, naktórej można znaleźć ciekawe informacje związane z zespołem jedynegoPolaka startującego w mistrzostwach świata Formuły 1.

 

DKV: Karty paliwowe w Europie coraz popularniejsze

Karty paliwowych są najpopularniejsze w krajach Beneluksu z najwięcej dieslatankują Brytyjczycy. Wybierając operatora karty firmy kierują się przedewszystkim ceną i przejrzystością rozliczeń – tak wynika z badań niemieckiego instytutu badań rynkowych „Produkt + Markt”przeprowadzonych na zlecenie DKV Euro Service.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021