Wyszukiwałeś:

x6

. Znaleziono 219 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: x6

Spróbuj też wyszukać: q7 bmw x6 grand cherokee

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 219 wszystkich):

Pierwsze wizualizacje BMW X6

Za pośrednictwem serwisu Auto Express przedstawiamy Państwu pierwsząwizualizację BMW X6. Samochód zadebiutuje podczas wrześniowego SalonuSamochodowego we Frankfurcie, a do sprzedaży wejdzie w 2008 roku.

 

BMW X6 - terenowe coupe

BMW zaprezentowało właśnie swój trzeci model z serii X. Tym razemjednak niemiecki koncern odszedł nieco od znanych z modeli X3 oraz X5standardów. BMW X6 tworzy wręcz nową klasę - Sport Activity Coupe.

 

BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

BMW zaprezentowało pierwsze zdjęcia oraz szczegółowe informacje natemat swoich dwóch SUV-ów - X5 oraz X6, które po razpierwszy dołączyły do rodziny M. Oficjalna premiera już w tym tygodniu nawystawie w Nowym Jorku.

 

BMW X6 ActiveHybrid - pierwsza jazda

Było kwestią czasu kiedy technologia hybrydowa zawita do samochodów zszeroko pojętego zestawu sportowo-rekreacyjnego. Oto nowe BMW X6 ActiveHybridwyposażone w tradycyjną jednostkę spalinową oraz dwie elektryczne.

 

Nowy konkurent X6?

Audi zaczęło właśnie pracować nad modelem, który najpewniej nazywaćsię będzie Q6 i który ma być bezpośrednim konkurentem X6.

 

Młodszy brat X6

BMW X6 to samochód, który zrobił ogromną furorę. Mimo tego, żepodzielił świat motoryzacji na tych, którzy uważają ten model zapaskudę i na tych, którym bardzo się on podoba. Jak wielki sukcesodniosło BMW model X6 najlepiej pokazuje to, jak wiele jeździ ich po naszychdrogach. Bawarski producent idzie za ciosem.

 

Audi zbuduje konkurenta BMW X6

Podczas wywiadu dla Automotive News Europe na targach w Bolonii szef projektantów w Audi Walter de' Silva potwierdził, ze marka z Ingolstad stworzy konkurenta dla BMW X6.

 

Tylko 100 egzemplarzy BMW X6 M Design Edition

Bawarczycy pokazali limitowaną edycję modelu X6 - M Design Edition. Tylko 100szczęśliwców będzie mogło zakupić ten wyjątkowy model od BMW.

 

BMW X6 w nowej odsłonie

Jeszcze w tym roku w ofercie BMW pojawi się nowa generacja modelu X6. Trzebajednak przyznać, że zmiany nie będą rewolucyjne. BMW X6 zachowa swójcharakterystyczny design i luksusowy charakter.

 

BMW X6 M szybkie jak M3

Kto by się spodziewał, że dożyjemy czasów, gdzie autasportowo-rekreacyjne będą tak samo szybkie jak coupe. BMW zdradziło, że X6 Mpotrafi być tak samo szybkie jak M3.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019