Wyszukiwałeś:

xB

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: xB

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 

Większe i mocniejsze Sciony

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Chicago, Scion,marka należąca do Toyoty, zaprezentowała dwie nowości. Całkowicie nowymodel xD oraz drugą generację modelu xB.

 

Krasnale Chevroleta

W Stanach Zjednoczonych popularność małych samochodów ciągle wzrasta. Podużych sukcesach MINI, należącej do Toyoty marki Scion i pojawieniu sięwkrótce na rynku małych Smartów, również rodzimy Chevrolet planuje dodaćdo mini-koszyka swoje trzy grosze, a właściwie trzy modele.

 

Najlepsze wnętrza mają...

Ward's zaprezentował laureatów dziewiątej już edycji nagródNajlepsze Wnętrze Roku (Ward’s Interior of the Year) ogłaszajączwycięzców w sześciu kategoriach.

 
 
 
 

Scion xB: Auto dla indywidualisty

4.75 Jeżeli lubisz się wyróżniać i niemasz problemu z tym, że części szukasz dwa razy dłużej, kupuj i ciesz siękażdą milą spędzoną za kierownicą SCION'a XB. Dokładnego średniegospalania w trasie nie znam ponieważ nie jeżdżę w takie ;)

 

Lexusy i Toyoty najbardziej niezawodne wg Amerykanów

W rankingu Consumer Reports, w którym zebrano opinie amerykańskichkierowców nt. użytkowanych przez nich samochodów, po raz kolejnynajlepsze oceny zebrał koncern Toyota, w tym jej luksusowa marka Lexus.

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018