Wyszukiwałeś:

xDrive

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: xDrive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Wątek na forum: BMW 1 z xDrive

a co ma, przepraszam, wspólnego xDrive z poszerzonymi nadkolami i lekkim dachem? To raczej cechy modeli M w których xDrive (no poza X5 i X6) jest niedostępny? Nie rozumiem skąd te wnioski? aaa

 

BMW kokietuje z X1

Bawarski koncern opublikował kolejne cztery zdjęcia detali na jednym zespołecznościowych portali chcąc zwiększyć zainteresowanie swoimnadchodzącym modelem X1, pomimo tego że szpiegowskie zdjęcia ukazujące modelkrążą od jakiegoś czasu w sieci.

 

BMW 1 z xDrive

Jeden z czytelników portalu worldcarfans przyłapał na drodze doMonachium podejrzanie wyglądające BMW Serii 1. Prawdopodobnie był toegzemplarz wyposażony w napęd xDrive.

 

BMW X1 - SUVik

Na polski rynek w śnieżnej aurze wjeżdża właśnie najnowsze dzieckokoncernu z Bawarii, czwarty, a zarazem najmniejszy członek z rodziny X.Bazujący na najmniejszej w gamie serii 1, kompaktowe BMW X1 dostępne jest jużod 131.800 zł.

 

BMW xDrive Live

 

Na torze Rakietowa we Wrocławiu miał miejsce event o nazwie BMW xDrive Live gdzie można było przetestować samochody BMW z napędem na cztery koła - mojeauto.tv

 

Wątek na forum: xDrive - napęd na cztery koła

xDrive można uplasować na 3 miejscu jeśli chodzi o systemy AWD. 2-gie miejsce dla Quattro ze stajni Audi. Pierwsze bezapelacyjnie dla Subaru S-AWD z systemem VDC. Ciekawostką jest to, że cała trójka stosuje praktycznie to samo rozwiązanie: wielotarczowe hydrauliczne sprzęło LSC (Limited Slip Clut...

 

BMW 535d xDrive GT: Bez konkurencji

Czym w dzisiejszych czasach zaskoczyć konkurencję i zyskać przewagę wwyścigu po klienta? Można próbować atrakcyjnym designem, nowymijednostkami napędowymi czy nowoczesnymi technologiami. Często jednak rywaledysponują podobnymi argumentami. Można zatem stworzyć model, jakiegokonkurencja jeszcze nie posiada, jak zrobiło to BMW z serią 5 GT.

 

Test BMW X3 xDrive 30d: Z pakietem M

Gdzie się nie obejrzysz, tam na drogach, ulicach, parkingach dostrzeżeszjakiegoś SUV-a. No cóż, takie mamy czasy. Być może nie byłoby ichdziś aż tyle, gdyby nie pomysł stworzenia uterenowionych modeli BMW zliterką X w nazwie. W naszym teście BMW X3 drugiej generacji po faceliftingu.

 

BMW M760Li xDrive - którędy na szczyt?

Nowa topowa wersja BMW 7 jest ultra komfortowa i bardzo szybka. Niby wszystkosuper, ale stworzył go sportowy dział M Performance, nie wyczynowy M Power naco wszyscy liczyli. Czy oznacza to, że BMW M760Li xDrive nie jest szczytemmożliwości Bawarczyków?

 

BMW 750d xDrive - najmocniejszy diesel świata

BMW przedstawia flagowy model w odmianie wysokoprężnej. Auto nazywa się 750dxDrive i posiada najmocniejszą jednostkę napędową zasilaną olejemnapędowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019