Wyszukiwałeś:

xc60

. Znaleziono 306 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: xc60

Spróbuj też wyszukać: xc60 wymiary xc90 xc60 nawigacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 306 wszystkich):

Volvo XC60: Szwedzka wizja SUV-ów

Dzięki modelowi XC90 Volvo utarło sobie drogę w terenie aut segmentu SUV.Teraz ten sukces ma pomóc Szwedom we wprowadzeniu nowego modelu XC60, któryszerzej zostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

XC60 - średniej wielkości SUV Volvo

Volvo zaprezentowało właśnie pierwsze zdjęcia swojego nowego modelu XC60,który dołączy do niezwykle popularnego ostatnio i najszybciejrozwijającego się segmentu rynku. W Polsce auto to pojawi się w trzecimkwartale roku.

 

Chcesz kupić Volvo XC60? Będziesz miał zniżki

System City Safety wdrożony Volvo, który dostępny będzie wstandardowej wersji nowego Volvo XC60 zmniejsza ryzyko wystąpienia kolizji wwarunkach miejskich. W odpowiedzi na to firmy ubezpieczeniowe na całym świeciewprowadziły na wielu rynkach preferencyjne składki dla użytkownikówtego modelu.

 

Volvo XC60 na każdą drogę

Volvo XC60 zostało wyróżnione w plebiscycie Samochód RokuPlayboya. W jury zasiadali Włodzimierz Zientarski, Andrzej Borowczyk, KrzysztofHołowczyc, Rafał Jemielita, Andrzej Koper, Marcin Klimkowski.

 

Volvo XC60 R-Design

Volvo XC60, obecnie najchętniej kupowane Volvo w Polsce, jesienią dostępnebędzie ze sportowym pakietem R-Design. Wersja ta zaprezentowana zostanie natargach Frankfurt Motor Show 2009.

 

Wątek na forum: XC60 D5 geartronic - sporadyczne szarpnięcia przy przełaczeniu na D lub R

Witam, Mam nowe xc60 D5 MY12 z automatem, auto generalnie jest genialne, ale czasami jak cofam i potem szybko przełacze dzwignie na D to skrzynia potrafi lekko szarpnac auto do przodu. Kawalek przejade i problem znika. ktos mi powiedziel ze to normalne i ze przy przelaczaniu miedzy R i D czasa...

 

Volvo XC60: Premium-kompakt-SUV

Po tym jak pełnowymiarowe SUVy wyszły z mody wielu producentówpostanowiło wprowadzić ich kompaktowe odmiany. Podobny zabieg zastosowałoVolvo, którego model XC90 stał się z miejsca hitem. Sprawdzamy jakradę w miejskich warunkach daje sobie model XC60.

 

Wątek na forum: [XC60 D5 205 2010r.] Koło dwumasowe ciągłe stukanie

Witam, Jako, że jestem tutaj nowy, witam i przepraszam za wszystkie nieświadomie popełnione zaniechania. Tak jak w temacie problem dotyczy koła dwumasowego w moim Volvie. Problem zaczął się już we wczesnych etapach eksploatacji samochodu, jeszcze przed przekroczeniem 10tys. przebiegu. Przy 32000...

 

Volvo XC60 D4 Drive-E: Szwedzki sojusznik

Po liftingu Volvo wzbogaciło model XC60 o nową gamę jednostekczterocylindrowych Drive-E. Sprawdziliśmy, jak wysokoprężny silnik z nowejrodziny radzi sobie pod maską najpopularniejszego modelu Volvo sprzedawanego wPolsce.

 

Nadchodzi nowe Volvo XC60

Na ulicach Amsterdamu kilka dni temu pojawił się zamaskowany model, awszystkie detale wskazują na to, że jest to nowe Volvo XC60. Już niebawemszwedzki producent powinien zacząć odsłaniać kolejne detale nowego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018