Wyszukiwałeś:

xc90

. Znaleziono 318 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: xc90

Spróbuj też wyszukać: xc90 wymiary x5 xc60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 318 wszystkich):

Prywatne Volvo XC90 Benedykta XVI

Wczoraj (28.06.) papież Benedykt XVI otrzymał kluczyki do prywatnego VolvoXC90. Ceremonia wręczenia samochodu odbyła się tuż po papieskiej audiencji.

 

Volvo XC90 Sport: SUV z charaktrem

Volvo Car Corporation, chcąc spełnić oczekiwania klientów, rozszerza gamęmodeli XC90 o nową wersję - Volvo XC90 Sport. Nowy model cechuje drapieżnywygląd i sportowe właściwości jezdne. Wszystko po to by dawać kierowcyjeszcze większą przyjemność z prowadzenia.

 

Volvo XC90 niebezpieczne...

Przedsiębiorca Volvo Auto Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd OchronyKonkurencji i Konsumentów, że samochody Volvo XC90 mogą nie byćbezpieczne dla użytkowników.

 

Volvo XC90 - kolejne szczegóły

Ostatnio zobaczyliśmy jak prezentuje się wnętrze nowej generacji Volvo XC90.Dziś Szwedzki producent przedstawia szczegóły dotyczące elektroniki imultimediów, które pojawią się w nowym modelu.

 

Sprzedaż nowego XC90 ma wzrosnąć czterokrotnie

Dzięki nowemu XC90 Volvo chce stać się liderem polskiego rynku w segmenciedużych SUV-ów. Spółka liczy na sprzedaż nawet ponad tysiącaaut tego modelu rocznie. Koncern stawia na przedsprzedaż – już zamiesiąc pojazd będzie można zamówić w polskich salonach dilerskich.

 

Nowe Volvo XC90 w wersji R-Design

Lakier Rebel Blue, felgi w rozmiarze od 20 do 22 cali oraz moc 400 KM . Toniektóre cechy nowego XC90 w wersji R-Design. Szwedzi atakują segment sportowych SUVów.

 

Volvo XC90 - pierwsza jazda dużego Wikinga

Dwanaście lat kazało Volvo czekać na pojawienie się nowej generacji swojegoflagowego SUV-a. W międzyczasie rynek został opanowany przez małe ikompaktowe pseudoterenówki, a Volvo zmieniło właściciela. Nowe XC90 tojednak stara, dobra i sprawdzona szkoła w ultranowoczesnym wydaniu.

 

Volvo XC90: Wow!

Nie tylko w Polsce, ale i w Europie segment premium definiują trzy markiniemieckie. Pozostali producenci starają się wgryzać w ten rynek. A z tymbywa różnie. Panowie z Ingolstadt, Monachium i ze Stuttgartu sprawawygląda tak, że pojawił się przeciwnik, który nie tylko nawiąże zwami równą walkę, Volvo XC90 może pożreć wasze SUVy. 

 

Volvo XC90 D5 Inscription AWD: Lew Północy

Piesi obracają głowy, a kierowcy innych pojazdów szeroko otwierająusta. Wszyscy podziwiają nowe Volvo XC90. Ludzie podchodzą, zaczepiajązagadują i nie mogą wyjść z podziwu. Tak, XC90 wjechało na rynek niczymkról Gustaw Adolf ze swoim wojskiem na ziemie rosyjskie. Tylko, czy LewPółnocy nie ugrzęźnie ze swoim wojskiem już w koszarach?

 

Volvo XC90 T6: Szwedzkie uderzenie

Volvo kazało czekać swoim klientom prawie trzynaście lat na nową generacjęflagowego SUV-a XC90. Pod względem wizualnym samochód wyglądafenomenalnie, jest naszpikowany najnowszymi technologiami, a do tego sporokosztuje. Czy jest to recepta by skutecznie powalczyć z tuzami z segmentupremium?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020