Wyszukiwałeś:

xe

. Znaleziono 114 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: xe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 114 wszystkich):

Jaguar XE na pierwszym zdjęciu

"Brytyjski kot" pokazał na swoim oficjalnym profilu na portaluFacebook pierwsze zdjęcie modelu XE. Niestety auto ma na sobie kamuflaż.

 

Znamy pierwsze szczegóły nowego Jaguara

Brytyjczycy nowego sedana zaprezentują światu 8 września w Londynie. Dziśznamy już szczegóły techniczne nowego Jaguara XE.

 

Gwiazdy będą promować nowego Jaguara

Wczoraj wystartowała kampania promocyjna nowego sedana od Jaguara.Równocześnie brytyjska marka zaprezentowała zdjęcie przodu auta.Premiera nowego modelu odbędzie się 8 września w Londynie.

 

Brytyjski kot do walki z Niemcami

Pokazany wczoraj w Londynie i gotowy na światową premierę na targach wParyżu. Jaguar zaprezentował nowego sedana model XE, który będziekonkurował m.in. z Audi A4, Mercedesem Klasy C oraz BMW Serii 3.

 

Jaguar XE S

 

Oficjalna premiera odbyła się w Londynie podczas specjalnie przygotowanego Show. Jaguar zamierza jednak jeszcze z większą pompą zaprezentować nowego XE S na targach w Paryżu. 

 

Paryż 2014: Jaguar XE

 

Debiutujący na wystawie w Paryżu Jaguar XE to przedstawiciel brytyjskiej marki w klasie średniej, gdzie ma konkurować z takimi tuzami jak Mercedes klasa C, BMW seria 3 czy Audi A4. Pod maską czterocylindrowy motor wysokoprężny z rodziny Ingemium o pojemności 2.0 litra, mocy 163 KM oraz 380 Nm maksymalnego momentu obrotowego lub silnik V6 o pojemności trzech litrów, mocy 340 KM i 450 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

 

Ruszyła produkcja Jaguara XE

Fabryka Jaguara w Solihull uruchomiła produkcję nowego modelu. Będzie topierwszy model tej marki produkowany w tej lokalizacji.

 

Znamy ceny nowego Jaguara XE

Konkurent BMW Serii 3 i Mercedesa Klasy C jest już do zamówienia na polskim rynku. Pod warunkiem, że mamy przynajmniej 159 100zł.

 

Szybkie Jaguary i Land Rovery w drodze

W brytyjskim koncernie z indyjskim kapitałem zapędzono do pracy pracowników oddziału SVO, czyli Special Vehicle Operations. Efektem będzie kilka bardzo ciekawych modeli, zarówno Jaguara jak i Land Rovera.

 

Jaguar porzuci XJ, sub-model XE

Brytyjski producent zaczyna mocno odświeżać swoją gamę modelową z obustron. Luksusowa limuzyna XJ będzie miała następcę, a model XE młodszegobrata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019