Wyszukiwałeś:

yaris

. Znaleziono 726 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: yaris

Spróbuj też wyszukać: yaris wymiary toyota yaris yaris spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 726 wszystkich):

Toyota Yaris: Bestseller 2?

O historii pierwszej generacji Toyoty Yaris na polskim rynku można powiedziećtylko tyle: sukces! Mały, japoński "mieszczuch" od momentu debiutuna naszych drogach zrobił niemałą furorę rozchodząc się wśródpolskich klientów jak ciepłe bułeczki. A jak z udźwignięciem tejpopularności poradzi sobie nowa generacja Yarisa?

 

Toyota Yaris: Znana i lubiana

Pierwsza generacja małej Toyoty Yaris odniosła duży sukces, zarównojako auto nowe, jak i używane. Bardzo podobnie jest z jej kontynuacją.Aktualnie sprzedawana, druga odsłona Yarisa cały czas zajmuje topowe miejsca wrankingach sprzedaży. Czym potrafi urzec popularna wersja z silnikiem 1,3?Sprawdziliśmy to.

 

Czy warto kupić: Toyota Yaris II (2005-2011)

Może nie jest najlepszych maluchem, jaki w bieżącym stuleciu pojawił się naeuropejskim rynku, ale ma sporo zalet, dzięki którym sprzedaje sięnaprawdę bardzo dobrze. Toyota Yaris drugiej generacji, głównie z uwagina niewielkie koszty eksploatacji i niską usterkowość, cieszy się dziśtakże sporym wzięciem na rynku wtórnym.

 

Nowa Toyota Yaris. Czwarta generacja hitu

Nowa Toyota Yaris ujrzała światło dzienne. Auto otrzyma najnowszy napęd hybrydowy czwartej generacji, ale w sprzedaży pojawi się dopiero za rok.

 

Toyota GR Yaris. Premiera 261-konnego hot-hatcha

Podczas salonu samochodowego w Tokio swój debiut ma Toyota GR Yaris. Samochód zbudowany w nawiązaniu do rajdowego Toyoty Yaris WRC.

 

Toyota Yaris Cross. Hybrydowy SUV 4x4

Toyota Yaris Cross zadebiutowała dziś, podczas konferencji prowadzonej zapośrednictwem internetu. Auto na bazie modelu Yaris ma stylistykę à laRAV4.

 

Toyota GR Yaris debiutuje na polskim rynku

4 maja rozpoczyna się przedsprzedaż Toyoty GR Yaris, nowego sportowego modeluw gamie marki. Znamy ceny hot-hatcha.

 

Toyota GR Yaris - tajemnice hot-hatcha

Toyota GR Yaris jest samochodem jedynym w swoim rodzaju, a na pewno w swojejklasie. Jakie sekrety kryje w sobie drogowe auto, które jest bazą dlanastępnej rajdówki WRC Toyoty?

 

Toyota Yaris ? debiut czwartej generacji

Toyota Yaris czwartej generacji wchodzi na rynek. Ma subkompaktowe proporcje inajlepszy w klasie promień skrętu, a wnętrze jest przestronne jak na tęklasę aut. Co jeszcze oferuje Yaris?

 

Toyota GR Yaris ? premiera nowego sportowego modelu

Toyota GR Yaris to wyjątkowy model rasowego trzydrzwiowego samochodu segmentuB, nazywanego nie bez powodu królem hot-hatchy w swojej klasie. NAwetjego silnik to najmocniejsza tego typu konstrukcja na rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021