Wyszukiwałeś:

zabytkowe

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zabytkowe

Spróbuj też wyszukać: zabytki zabytkowe auta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Wątek na forum: Tablice odporne na kradzież

U nas tez mogli by coś takiego wprawdzić. Ogólnie to mogliby u nas też zrobić przednią tablice na białym tle a tylną na żółtym. (Tak jest m.in w UK i Francji) Zaś jesli chodzi o tablice tzw zabytkowe to niech będą żółte np z niebieską czcionką. ~seeker

 

Wątek na forum: Podatek ekologiczny - będzie, nie będzie?

ZDECYDOWANIE NIE !!!!! Jedyna ewentualna możliwość dopuszczana prze społeczeństwo to ekoopłata przy sprowadzaniu auta z zagranicy. Ponadto nie można dopuścić aby prawo działało wstecz! Nie można opodatkować nagle setek tysięcy starszych aut już zarejestrowanych. To rozbój i haracz. Inna histor...

 

Samochód zabytkowy

Czy kilkudziesięcioletni samochód jest pojazdem zabytkowym? Czyposiadając wiekowe auto opłaca się rejestrować je jako zabytkowe? Jakuzyskać rejestrację pojazdu zabytkowego?

 

Przejedź się zabytkowym BMW

Prawdziwa gratka czeka tej wiosny na gości Muzeum BMW w Monachium. Specjalnaoferta to zwiedzanie miasta i obiektów należących do muzeum z tylnejkanapy zabytkowej limuzyny BMW.

 

Dla miłośników starych aut

Pojazdy zabytkowe, oldtimery, czyli po prostu stare samochody często wzbudzająna ulicach dużo większe zainteresowanie niż najnowsze modele. Im starsze, imbardziej zadbane i im bardziej oryginalne, tym pozytywne emocje są większe.Okazuje się, że miłośników pojazdów "z brodą" wnaszym kraju jest sporo. Ta informacja może ich ogromnie ucieszyć.

 

Polacy pokochali "zabytki"

Stare, zabytkowe modele stanowią równie silny magnes dlamiłośników motoryzacji jak najnowsze auta wyposażone w nowoczesnątechnologię. Nie ma się więc co dziwić, że rośnie również w naszymkraju liczba rejestrowanych pojazdów zabytkowych.

 

Tak inwestują pasjonaci motoryzacji

Auta zabytkowe stają się coraz popularniejszą inwestycją. Szacuje się, żekażdy kupiony za okazyjną cenę samochód, po odrestaurowaniu możezostać sprzedany za cenę o 100 procent wyższą. W niektórychprzypadkach zyski sięgają nawet kilkuset procent.

 

Dwa zabytkowe Audi na MotoClassic we Wrocławiu

W dniach od 15 do 17 sierpnia, na Zamku Topacz niedaleko Wrocławia, odbyłasię kolejna edycja zlotu pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2014.Wśród gwiazd zlotu brylowały dwa przedwojenne modele Audi - Audi 14/35PS, Typ C "Alpensieger" oraz Front 225 Roadster.

 

Jedna blach na kolekcję

Pasja, inwestycja, sposób na życie - segment samochodówzabytkowych ma się na świecie coraz lepiej i wart jest - obrót takimipojazdami oraz częściami zamiennymi - ok. 20 miliardów euro rocznie. WPolsce rynek ten dopiero raczkuje, co w dużej części jest spowodowaneskomplikowanymi przepisami w tej materii.

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023