Wyszukiwałeś:

zachodniopomorskie X

droga X

ekspresowa X

s6 X

s11 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zachodniopomorskie droga ekspresowa s6 s11

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

S6 na Pomorzu w zgodzie ze środowiskiem

Decyzja środowiskowa dla drogi S6 na odcinku Goleniów – Płoty– Kołobrzeg – Koszalin – początek obwodnicy Słupska (zwyłączeniem budowanej obecnie obwodnicy Nowogardu) jest ostateczna. To zieloneświatło dla dalszych przygotowań tej inwestycji. Droga krajowa nr 6 jestgłówną trasą spinającą Pomorze, łączy Szczecin z Gdańskiem.Docelowo krajowa szóstka ma być trasa ekspresową. Budowa trasy odługości około 180 km planowana jest po roku 2013.

 

Przetarg na dokumentację zachodniopomorskich obwodnic

Zostały ogłoszone przetargi na dokumentację dla obwodnicy Koszalina i Sianowaoraz obwodnicy Wałcza w województwie zachodniopomorskim.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Powstanie sześć nowych obwodnic na Pomorzu Zachodnim

Kierowcy korzystają już z drogi ekspresowej S3 ze Szczecina do Gorzowa orazobwodnic Miękowa i Nowogardu. Budowa kolejnych sześciu obwodnicpoprawiających bezpieczeństwo jazdy na Pomorzu Zachodnim to perspektywa lat2014 -2020.

 

Są pieniądze na inwestycje na zachodnim wybrzeżu

Rada Ministrów, na wniosek ministra infrastruktury i rozwoju, przyjęłazmiany do Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015. Wprowadzonezostały do niego nowe inwestycje: budowa drogi S6 Szczecin – Koszalin,wraz z obwodnicą Koszalina i Sianowa oraz obwodnice Wałcza w ciągu S10 iSzczecinka w ciągu S11.

 

Ekspresówką wzdłuż wybrzeża

Ogłoszono przetargi na trzy odcinki drogi ekspresowej S6 w województwiezachodniopomorskim od Goleniowa do Koszalina. Dzięki tej drodze skrócisię dojazd do nadmorskich miejscowości, mocno utrudniony zwłaszcza w okresiewakacyjnym.

 

Obwodnica Koszalina i Sianowa - otwarto oferty

Są już znane oferty, które wpłynęły w związku z przetargiem nabudowę obwodnicy Koszalina i Sianowa, która powstaje w ciągu drogi S6wraz z odcinkiem od węzła Balice do węzła Koszalin Zachód w ciągudrogi S11.

 

Droga S6 - rusza budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa

Szczeciński oddział GDDKiA zawarł kontrakt na budowę obwodnicy Koszalina iSianowa. Inwestycję zrealizuje konsorcjum firm PORR Polska Infrastructure S. A.i POLBUD-POMORZE Sp. z o. o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zachodniopomorskie droga ekspresowa s6 s11".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018