Wyszukiwałeś:

zachodniopomorskie X

obwodnice X

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zachodniopomorskie obwodnice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Wsparcie dla zachodniej obwodnicy Szczecina

14 lutego br. odbyło się spotkanie samorządowców i drogowców woj.zachodniopomorskiego w sprawie budowy zachodniej obwodnicy Szczecina. Efektemspotkania było przyjęcie harmonogramu dalszych działań zmierzających douruchomienia inwestycji.

 

Obwodnica dla trzech

Trwa budowa drogi, stanowiącej obwodnicę 3 miejscowości w ciągu drogikrajowej numer 10 - Kobylanki, Morzyczyna i Zieleniewa (woj,zachodniopomorskie). W kwietniu kontynuowane były między innymi prace przytrzech wiaduktach, a także przy dwóch węzłach. Prace potrwają do końcakwietnia przyszłego roku.

 

Szczecinek z nadzieją na obwodnicę

Mimo, że krajowa „jedenastka” nie znalazła się na rządowejliście realizowanych w najbliższym czasie inwestycji drogowych, to w budżecieGDDKiA znalazły się pieniądze na przygotowania do budowy obwodnicySzczecinka. Władze Szczecinka zabiegają więc by budowa obwodnicy nieznalazła się w planach obejmujących czas po roku 2013, tylko wcześniej.

 

Nowe obwodnice na płn. "trójce"

Latem korki na "trójce" to codzienność. Jadący nad morze lubpowracający często utykają m.in. w okolicach Miękowa (niedaleko Goleniowa).Dzięki planowanym obwodnicom ma się to zmienić.

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

Na Pomorzu Zachodnim powstają nowe obwodnice

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają prace budowlane.Powstają obwodnice: Nowogardu, Parłówka i Miękowa.Podróżujący muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

 

Nowe obwodnice na Pomorzu Zachodnim

Powstają nowe obwodnice na krajowej szóstce i trójce. Miękowo iParłówko ominiemy jeszcze podczas tych wakacji, a Nowogard przed końcemroku. Zakończenie robót na wszystkich 3 inwestycjach jest planowane posezonie wakacyjnym. - Chcemy aby kierowcy jak najszybciej mogli korzystać z nowych dróg. Jeszcze podczas wakacji planujemy techniczne otwarcie jednych jezdni na obwodnicach Miękowa i Parłówka. Będzie to miało pozytywny wpływ na płynność ruchu na drodze krajowej nr 3 i pozwoli na sprawne wykonywanie prac na obecnym przebiegu „trójki”– informuje GDDKiA.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Powstanie sześć nowych obwodnic na Pomorzu Zachodnim

Kierowcy korzystają już z drogi ekspresowej S3 ze Szczecina do Gorzowa orazobwodnic Miękowa i Nowogardu. Budowa kolejnych sześciu obwodnicpoprawiających bezpieczeństwo jazdy na Pomorzu Zachodnim to perspektywa lat2014 -2020.

 

Obwodnice ułatwiają dojazd nad morze

W ubiegłym roku zostały udostępnione do ruchu 3 obwodnice na drogachkrajowych w regionie zachodniopomorskim. Dzięki obwodnicom Nowogardu, Miękowaoraz Troszyna, Parłówka i Ostromic przejazd drogami krajowymi nr 3 i 6,stał się szybszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Jest szczególnieważne w sezonie wakacyjnym, w którym te trasy są szczególnieobciążone ruchem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zachodniopomorskie obwodnice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018