Wyszukiwałeś:

zadoscuczynienie

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zadoscuczynienie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Oprócz odszkodowania także zadośćuczynienie

Sierpniowa nowelizacja kodeksu cywilnego wprowadziła do polskiego systemuprawnego nową instytucję - zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Dziękitemu najbliżsi członkowie rodziny osoby zmarłej w wyniku wypadku mogądomagać się zadośćuczynienia za stratę swoich bliskich.

 

Czy OC wzrośnie?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiło się wiele sygnałów natemat zmian, które mogą wpłynąć na działalność firmubezpieczeniowych i wzrost cen obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Czyzatem czekają nas podwyżki cen polis OC?

 

Nie wykupili OC i teraz płac(z)ą

Prawie 18 tysięcy kierowców z własnej kieszeni musi płacićodszkodowania, i to naprawdę spore kwoty, ofiarom spowodowanych przez siebiewypadków, gdyż nie wykupili OC. W pierwszym półroczu przybyłoich o kolejny tysiąc – wynika z najnowszego podsumowaniaUbezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Na co skarżymy się na ubezpieczycieli?

Ubezpieczenia komunikacyjne są nieodłącznym elementem posiadania samochodu.Okazuje się też, że są najczęstszym powodem skarg, jakie kierujemy wobeczakładów ubezpieczeniowych. W pierwszym półroczu 2013 r. doRzecznika Ubezpieczonych trafiło łącznie 4319 skarg na firmy ubezpieczenioweod kierowców.

 

Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki

Jak wynika z nowej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ryzykospowodowania wypadku przez nieubezpieczonego kierowcę jest wyższe, niż wprzypadku ubezpieczonego kierowcy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019