Wyszukiwałeś:

zakup X

auta X

. Znaleziono 627 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakup auta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 627 wszystkich):

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Światowy kryzys, a wybór auta…

Co czwarty badany planuje kupić samochód osobowy w ciągu najbliższegoroku, wynika z cyklicznego raportu sporządzonego przez firmę badawczą Gemius„Internauci a rynek samochodów nowych i używanych”.

 

Polacy myślą o kupnie auta

Co jedenasty dorosły Polak planuje w tym roku zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. Zdecydowana większość badanych myśli opojeździe używanym – chęć zakupu auta z drugiej ręki deklaruje aż83% planujących zakup w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

 

Kupujemy auta zgodnie z planem

W ubiegłym roku 9% Polaków planowało zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości samochód osobowy w tymokresie kupił co dziesiąty z nas. W zdecydowanej większości (89%) Polacywybrali auta używane, choć niewielka grupa badanych, odmiennie w stosunku dowcześniejszych planów, dokonała zakupu auta fabrycznie nowego.

 

Na co zwracać uwagę sprowadzając auta z Niemiec?

Choć niemiecki rynek samochodów używanych jest już mocno przetrzebionyprzez poszukiwaczy wszelkiego rodzaju okazji, to wciąż dla wielu naszychrodaków stanowi on główne źródło poszukiwania taniego iprzede wszystkim dobrego auta. Niestety, bardzo często nieznajomość językapowoduje, że łatwo możemy popełnić błąd, którego skutkiem będzieto, że staniemy się właścicielami uszkodzonego pojazdu bez prawa doreklamacji.

 

Młodzi Polacy i ich "cztery kółka"

Chociaż 85% młodych Polaków nie wyobraża sobie życia bez samochodu,aż 91% twierdzi, że nie stać ich na korzystanie z auta tak często, jakbychcieli. Podczas gdy średnia cena samochodu nabytego przez młodegoEuropejczyka to ponad 9 tys. euro, cena auta kupionego przez młodego Polaka tomniej niż 4 tys. euro. Powód? W Polsce udział młodych w rynkupojazdów nowych jest najniższy w Europie – wynosi ok. 7%.

 

Jeśli auto, to używane

Osoby, które myślą w najbliższych dwunastu miesiącach o kupniesamochodu, w zdecydowanej większości (90 proc.) myślą o aucie z rynkuwtórnego. Jednak tylko 7 proc. rozważa w ogóle zakup samochodu wnajbliższej przyszłości.

 

Wątek na forum: Zakup auta do 11 000zł

Chciałbym was spytać, czy uda mi się sprowadzić auto z Niemiec na takowych warunkach:nn- mam na wydanie 11 000zł (wliczając w to wszystkie opłaty/formalności + przejazd z osobą która sprowadza auta (znajomy, ale swoje weźmie))n- rocznik 2000+n- moc 140KM + (warunek niekonieczny, ale fajnie by był...

 

Dowiedz się, jakie auta kupują Polacy?

Jedno jest pewne - używane. W ostatnich latach trendy zakupowe w kwestiiczterech kółek nie zmieniły się zbyt mocno. W naszym kraju nadalnajpopularniejsze są auta w wieku od 4 do 8 lat, z przebiegiem mieszczącymsię w granicach 101-150 tys. km.

 

Wątek na forum: Accord czy Lancer do 28 k

Cześć,nPlanuje w najbliższym czasie zakup auta. Nie ukrywam, ze mam faworytów ? waham się między hondą accord VII oraz misthubishi lancer VIII w benzynie. Pytanie czy w dobrym kierunku zmierzam ? nO hondzie naczytalam sie raczej dobrych opinii, chyba lepszych niz o lancerze. natomiast porownujac ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zakup auta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019