Wyszukiwałeś:

zakup X

samochodu X

. Znaleziono 551 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakup samochodu

Spróbuj też wyszukać: cena zakupu samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 551 wszystkich):

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Kupujemy auta zgodnie z planem

W ubiegłym roku 9% Polaków planowało zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości samochód osobowy w tymokresie kupił co dziesiąty z nas. W zdecydowanej większości (89%) Polacywybrali auta używane, choć niewielka grupa badanych, odmiennie w stosunku dowcześniejszych planów, dokonała zakupu auta fabrycznie nowego.

 

Młodzi Polacy i ich "cztery kółka"

Chociaż 85% młodych Polaków nie wyobraża sobie życia bez samochodu,aż 91% twierdzi, że nie stać ich na korzystanie z auta tak często, jakbychcieli. Podczas gdy średnia cena samochodu nabytego przez młodegoEuropejczyka to ponad 9 tys. euro, cena auta kupionego przez młodego Polaka tomniej niż 4 tys. euro. Powód? W Polsce udział młodych w rynkupojazdów nowych jest najniższy w Europie – wynosi ok. 7%.

 

Kupujesz samochód? Nie daj się zrobić

Każdy kto chociaż raz w życiu przeszedł zakup samochodu wie, że nie jest tozadanie łatwe. Jak przebrniemy już przez kwestię wyboru marki i modelupozostaje jeszcze kilka rzeczy, które są dużo bardziej ważne. Receptyna zakup dobrego i sprawnego samochodu nie ma, ale kwestie które należywziąć pod lupę.

 

Zastanawiasz się nas nad zakupem samochodu? ? przeczytaj!

Zakup samochodu, niezależnie od tego, czy dotyczy auta używanego czy nowego,to ważna decyzja życiowa. W związku z tym, że nasz nowy nabytek będzie namsłużył co najmniej przez kilka najbliższych lat, warto do takiej decyzjiodpowiednio się przygotować.

 

Jeśli auto, to używane

Osoby, które myślą w najbliższych dwunastu miesiącach o kupniesamochodu, w zdecydowanej większości (90 proc.) myślą o aucie z rynkuwtórnego. Jednak tylko 7 proc. rozważa w ogóle zakup samochodu wnajbliższej przyszłości.

 

Wciąż kupujemy emocjami

Zakup samochodu używanego to rozsądne, a często jedyne wyjście dla wielunabywców z ograniczonym budżetem. Statystyki popularności modeliużywanych wskazują jednak, że wybory podejmowane przez wielu nabywcównie zawsze są racjonalne. A później, zamiast cieszyć się z nowegonabytku, płaczemy z powodu wysokich kosztów użytkowania bądź innychproblemów.

 

Wątek na forum: Rodzinne auto do 20 tyś.

Witam, interesuje mnie zakup samochodu do 20 000zł. Wyposażenie na którym mi zależy to klimatronic (2 strefowy), nawiew na tył (podłokietnik lub słupki). Nie chcę skóry. Do tej pory znalazłem dwa auta, które mnie zainteresowały: Audi A6 C5 Volvo S60 Co do Audi to problem taki że duże silniki t...

 

Kupujesz auto? Nie daj się przekręcić!

Podczas kupowania samochodu powinniśmy się wykazać chłodnym podejściem dotematu . Emocje nie są wskazane, bowiem mogą nas wpędzić tylko w kłopoty.Warto przyswoić sobie kilka ważnych zasad, dzięki którym niewrócimy z dalekiej podróży totalnym gratem.

 

Wątek na forum: Jaki samochód do 42 tyś.???

Witam Wszystkich, wraz z żoną planujemy zakup samochodu do 42 tyś, z silnikiem diesela i najlepiej kombi. Zastanawiamy się nad: - VW Passat kombi - Toyota Avensis kombi - Audi A3 Sportback (kombi) - BMW Seria 3, model 318d lub 320d kombi - ewentualnie Ford Mondeo kombi Zależy nam na trwałym sa...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zakup samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019