Wyszukiwałeś:

zakup

. Znaleziono 1547 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakup

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1547 wszystkich):

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Wolą za gotówkę niż w leasing

Jak pokazują badania, większość działających w Polsce firm zakup autafinansuje z własnych środków. Tymczasem na Zachodzie przedsiębiorcyzdecydowanie chętniej korzystają z leasingu.

 

Kupujemy auta zgodnie z planem

W ubiegłym roku 9% Polaków planowało zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości samochód osobowy w tymokresie kupił co dziesiąty z nas. W zdecydowanej większości (89%) Polacywybrali auta używane, choć niewielka grupa badanych, odmiennie w stosunku dowcześniejszych planów, dokonała zakupu auta fabrycznie nowego.

 

Wątek na forum: zakup

pomocy chce kupic peugeot 308 hdi 110 z 2009 117000km cz to dobry zakup błagam o pomoc pozdrawiam wojtas

 

Zastanawiasz się nas nad zakupem samochodu? ? przeczytaj!

Zakup samochodu, niezależnie od tego, czy dotyczy auta używanego czy nowego,to ważna decyzja życiowa. W związku z tym, że nasz nowy nabytek będzie namsłużył co najmniej przez kilka najbliższych lat, warto do takiej decyzjiodpowiednio się przygotować.

 

Jeśli auto, to używane

Osoby, które myślą w najbliższych dwunastu miesiącach o kupniesamochodu, w zdecydowanej większości (90 proc.) myślą o aucie z rynkuwtórnego. Jednak tylko 7 proc. rozważa w ogóle zakup samochodu wnajbliższej przyszłości.

 

Wciąż kupujemy emocjami

Zakup samochodu używanego to rozsądne, a często jedyne wyjście dla wielunabywców z ograniczonym budżetem. Statystyki popularności modeliużywanych wskazują jednak, że wybory podejmowane przez wielu nabywcównie zawsze są racjonalne. A później, zamiast cieszyć się z nowegonabytku, płaczemy z powodu wysokich kosztów użytkowania bądź innychproblemów.

 

Wątek na forum: Rodzinne auto do 20 tyś.

Witam, interesuje mnie zakup samochodu do 20 000zł. Wyposażenie na którym mi zależy to klimatronic (2 strefowy), nawiew na tył (podłokietnik lub słupki). Nie chcę skóry. Do tej pory znalazłem dwa auta, które mnie zainteresowały: Audi A6 C5 Volvo S60 Co do Audi to problem taki że duże silniki t...

 

Wątek na forum: auto rodzinne suv, van, kombi do 45 tys, PB

Witamnposzukuję samochodu rodzinnego, kombi, suv, van do około 45 tysięcy złoty(moga byc ciut droższe bo zakup będzie za kilka miesięcy) w benzynie, silnik maks 2.0 , co polecacie z tych modeli co wybrałem ? albo jakieś swoje propozycje. Rocznik myślę tak 2007 wzwyż. Moje propozycje:nMazda 6 komb...

 

Wątek na forum: Jaki samochód do 42 tyś.???

Witam Wszystkich, wraz z żoną planujemy zakup samochodu do 42 tyś, z silnikiem diesela i najlepiej kombi. Zastanawiamy się nad: - VW Passat kombi - Toyota Avensis kombi - Audi A3 Sportback (kombi) - BMW Seria 3, model 318d lub 320d kombi - ewentualnie Ford Mondeo kombi Zależy nam na trwałym sa...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019