Wyszukiwałeś:

zalany X

samochod X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zalany samochod

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Jakich olejów używamy?

Większa liczba poruszających się po naszych drogach samochodów wpływana wzrost rynku olejów silnikowych. Jak się okazuje, coraz częściejprzy ich wyborze kierujemy się innymi czynnikami, niż zaleceniamiproducentów aut.

 

Mała kałuża, duży problem

O tym, że woda jest naturalnym wrogiem samochodów nie trzeba nikogospecjalnie przekonywać. Czasami przejechanie przez z pozoru niewielką kałużemoże uczynić wiele szkód. Zobaczmy na co należy uważać.

 

PIM: Samochody popowodziowe trafiają do sprzedaży

Tegoroczna powódź dotknęła również motoryzację, a dokładniejsamochody, których nie zdążono ewakuować przed nadchodzącą wodą.Właściciele, którzy wykupili ubezpieczenie AC – mogą spać spokojnie. W przypadku jednak obowiązkowego ubezpieczenia OC problem mawłaściciel, jak i nowy, potencjalny nabywca.

 

Aquaplaning już przy 60 km/h

Letnie miesiące to okres w którym kierowcy regularnie przeceniają swojeumiejętności w prowadzeniu samochodów. Dotyczy to nie tylko biciarekordów prędkości, ale także ryzyka powstania aquaplaningu(akwaplanacji) podczas gwałtownych załamań pogody i związanych z nimi burz.

 

"Wraki na drogach" ? prawda czy mit?

Czy faktycznie polskie drogi to jedno wielkie muzeum techniki motoryzacyjnej?Czy można wierzyć obiegowym opiniom, które twierdzą, że Polacyjeżdżą samochodami w średnim wieku 15,5 lat? Czy też może zawodzisposób wyliczenia tej średniej?

 

Lepiej po wypadku niż powodzi

Za każdym razem gdy przez kilka dni mocniej pada deszcz, handlarze zacierająręce. Za naszą granicą i nie tylko będzie wysyp okazji jak grzybów podeszczu. Nie tylko tych powypadkowych, ale przede wszystkim po całkowitymzalaniu.

 

Przekręceni na liczniku

Kupując samochód używany w dzisiejszych czasach, trzeba mieć ze sobąsztab specjalistów, a najlepiej przenośne laboratorium. Jednym zelementów, które w bardzo kreatywny sposób są maskowaneprzez sprzedających, to przebieg samochodu.

 

Uważaj na burze, omijaj kałuże

Zalane jezdnie spowodowane intensywnymi opadami deszczu mogą skutecznieunieruchomić samochód, wyrządzając przy tym poważne uszkodzenia wjego mechanice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zalany samochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019