Wyszukiwałeś:

zamienne

. Znaleziono 558 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zamienne

Spróbuj też wyszukać: kis ceres silniczek podnoszenia szyb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 558 wszystkich):

Volkswagen Golf: Podsumowując...

4.5 Kupno tego samochodu (wymuszone trochęwypadkiem w którym został skasowany poprzedni) było trafioną inwestycją.Samochód jest wygodny jak na swoje lata, dynamiczny i oszczędny. Po wymianieuszkodzonego termostatu zużycie paliwa na trasie osiągnęło ...

 

Tańsze części zamienne u Skody

Posiadaczy wszystkich modeli Skody czeka miła niespodzianka. Z początkiem majazostał wprowadzony nowy, niezwykle atrakcyjny cennik na oryginalne częścizamienne, siegający nawet do 33%.

 

Wiosenna kontola w Volvo

Od 20 do 21 marca 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zapraszawszystkich właścicieli samochodów Volvo do udziału w „WiosennejKontroli Serwisowej 2010”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać zatrakcyjnych rabatów na usługi serwisowe oraz części zamienne.

 

Części do Dacii z Rumunii

Grupa Renault otworzyła nowe centrum części zamiennych i akcesoriów wRumunii. Budynek o powierzchni 65.000 m2 jest największym centrumdystrybucyjnym części zamiennych i akcesoriów Grupy Renaultznajdującym się poza terytorium Francji.

 

PACCAR Parts rozszerza program TRP

Firma PACCAR Parts wprowadziła program TRP (Truck and Trailer Parts –Części do ciężarówek i przyczep/naczep) w 1995 r. w ramach przyjętejstrategii „one stop stop” („wszystko pod jednymdachem”), zgodnie z którą przewoźnik może nabyć w jednymmiejscu wszystkie części zamienne niezbędne dla jego floty samochodowej.Oferując części dla wszystkich marek ciężarówek i przyczep/naczeporaz akcesoriów do naprawy, program ten należy do najbardziej obszernychw branży ciężarówek. Obejmuje on ponad 65 000 artykułów, w tymobecnie także asortyment firmy HACO, produkującej części zamienne do windróżnych producentów.

 

Jak dbać o auto?

O tym, że polski rynek motoryzacyjny używanymi autami stoi, nie trzeba chybanikogo specjalnie przekonywać. Ostatnie dane pokazują, że spada liczbakupowanych aut nowych, jak i używanych, co może oznaczać, że rynek już sięnasycił, a z drugiej strony Polacy dłużej jeżdżą tym, co już posiadają.Aby jednak móc dłużej eksploatować samochód, niezbędne jeststosowanie się do kilku głównych zaleceń.

 

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Z początkiem marca 2012 roku, firma Volvo Polska wprowadziła 2 lata gwarancjina oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanychserwisach Volvo Trucks w Polsce. Dwuletnia gwarancja obowiązuje na tereniePolski.

 

Jak zaoszczędzić na aucie...

Kryzysowe czasy powodują, że większość z nas jest zmuszona do szukaniaoszczędności, gdzie się tylko da. W przypadku samochodów,najrozsądniejsza byłaby przesiadka do środków komunikacji miejskiejbądź na rower. Nie zawsze istnieje jednak taka możliwość, dlategopodpowiadamy, jak oszczędzać podczas korzystania z samochodu.

 

Wątek na forum: Części do Hyundai Coupe

Witam jestem tu nowy i chciałem się zapytać o części zamienne do auta marki Hyundai model Coupe rocznik 2002 - 2009 i chodzi mi konkretnie czy do tego auta dostane części (chodzi mi ogólnie nie o jakieś konkretne) zamienne i jak ich cena ma się do żywotności w porównaniu do oryginalnych części n...

 

Toyota rusza ze sprzedażą części do Supry A70 i A80

Toyota wprowadza ofertę dla posiadaczy klasycznych modeli Supry. W ramachprojektu GR Heritage Parts do sprzedaży trafią części zamienne do Supry A70oraz Supry A80.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020