Wyszukiwałeś:

zapachowa X

klimatyzacja X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zapachowa klimatyzacja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Poczuj las...w Nissanie

Słowo klimatyzacja nabierze całkiem nowego znaczenia, a raczej zapachu.Japoński koncern opracowuje specjalną technologię, która zadba obardzo wyjątkową atmosferę we wnętrzu samochodu. Już niebawem jadąc autembędziemy mogli poczuć się jak w... lesie.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

Świeży zapach auta

Sześć wariantów zapachowych, w tym zapach do samochodu dla kobiet,cztery warianty kolorystyczne oraz lepsza kontrola intensywności zapachu togłówne cechy najnowszej linii odświeżaczy powietrza do samochodu AmbiPur Car.

 

Ważne zapachy

Podczas prowadzenia samochodu wiele czynników może wpływać negatywniena nasze reakcje. Jednym z nich są zapachy, dlatego zadbajmy, by przynajmniejte zależne od nas samych były odpowiednie.

 

Koniec z choinką zapachową w samochodzie

Wygląda jak kubek termiczny, ale nie można się z niego napić. Potrafi za tooczyścić powietrze w samochodzie z papierosowego odoru.

 

Wydajniejsza klimatyzacja w Lexusie GS

W swoim najnowszym modelu, Lexus opracował nowy, energooszczędny układ klimatyzacji S-flow posiadający funkcję Nano-e. Układ ten pozwala oczyszczać i nawilżać powietrze wewnątrz auta.

 

Czym pachną auta Polaków?

Zapachy istotnie oddziałują na nasze codzienne życie: wpływają nanastrój, redukują stres, pobudzają. Według danych Royal AutomobileClub Foundation pewne zapachy mogą mieć również istotny wpływ nanasze zachowanie za kierownicą: wspomagać szybkość reakcji oraz poprawiaćkoncentrację.

 

Przyjemny chłodek czy ciepły smrodek?

Lato w pełni, choć w kalendarzu jeszcze wiosna. Za oknami naszego samochodutemperatura powietrza coraz częściej przekracza 30 stopni, a naszsamochód pozostawiony na chwilę na słońcu zamienia się w mobilnąsaunę. Sprawdzamy jak zadbać o klimatyzację by bardziej pomagała niższkodziła.

 

Brzydki zapach w samochodzie, co zrobić?

W samochodzie jak w domu - warto mieć porządek. Spędzając dużo czasu zakółkiem bardzo często nasze cztery kółka zamieniają się wjeżdżący śmietnik, który generuje różne mało przyjemnezapachy. Szczególnie w okresie letnim, gdy wysoka temperatura potrafibyć katalizatorem takich procesów. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zapachowa klimatyzacja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019