Wyszukiwałeś:

zbyt-gum

. Znaleziono 11 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zbyt-gum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Wycieraczki

Element wyposażenia samochodu służący do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie, rzadziej przednich reflektorów, najczęściej połączony ze spryskiwaczem.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Mitsubishi Grandis: warty kupna, jeśli wiemy czego oczekujemy

4.5 Ogólnie wóz mi się bardzo podoba, zewzględu na duży już przebieg, myślałem o zmianie ale naprawde trudno miznaleźć lepszy. Albo jest zbyt wielki i wygląda jak akwarium, albo jeśłipodobny to ostatni rząd siedzeń jest na tylniej szybie. Poza tym c...

 

Czas na letnie opony

Zima już chyba bezpowrotnie opuściła nasz kraj, co widać także po kolejkachdo serwisów oponiarskich. Utrzymujące się dodatnie temperaturyoznaczają, że czas odłożyć zimówki i sięgnąć po letnie opony. Jakzwykle też przy tej okazji pojawiają się pytania o sens takiej zamiany oraz owybór najwłaściwszego ogumienia.

 

Laser zastąpi świecę zapłonową

Szykuje się rewolucja w silnikach spalinowych. Według japońskichnaukowców dni świecy zapłonowej są już policzone. Ten kluczowykomponent może odejść już niebawem do lamusa. Wszystko za sprawą nowegowynalazku.

 

Te gumy pozwolą oszczędzić paliwo

W czasach, gdy zasoby naturalne są towarem deficytowym, coraz ważniejsząrolę zaczyna odgrywać wydajność silników. Kluczową rolę,która pozwoli nam zaoszczędzić nieco paliwa, coraz częściejodgrywają także opony. Na autostradach opony przyczyniają się obecnie dojednej piątej zużycia paliwa, zaś w ruchu miejskim liczba ta może sięgaćnawet 30%.

 

Audi TT Coupe RS: Biały kruk

Zazwyczaj to dobry wybór dla stylistów fryzur lub córekbogatych ojców. Jednak w przypadku tego Audi TT, warto jest najpierwzainwestować w kurs doskonalenia techniki jazdy.

 

Kupujesz opony? Nie daj się naciąć!

Październik jest najlepszym miesiącem, w kwestii poszukiwania i zakupu oponzimowych do samochodu. Wszystko dlatego, że temperatura za oknem jest stabilnai nie rozpoczął się jeszcze szał zakupowy. Zanim zamówimy opony naśnieg warto wiedzieć na co zwrócić uwagę.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019