Wyszukiwałeś:

zderzeniowe

. Znaleziono 317 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zderzeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 317 wszystkich):

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Najtańszy też może być bezpieczny

To miał być sprawdzian, czy najtańszy samochód świata, jak określanyjest Tata Nano, będzie w stanie spełnić dużo bardziej surowe normybezpieczeństwa, jakie obowiązują na europejskim rynku. Pierwsze testyzderzeniowe wypadły więcej niż obiecująco.

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

Kobiety i starsi bardziej narażeni w wypadkach

Przeprowadzane testy zderzeniowe dowodzą, że producenci tworzą coraz bardziejbezpieczne samochody. Sporo w tym racji, jednak na publikowane wynikipowinniśmy patrzeć z pewną ostrożnością. Nie zawsze model z bardzo dobrymrezultatem, uchroni przed obrażeniami każdego w razie wypadku.

 

Testy zderzeniowe - kiedyś i dziś

 

Materiał wideo Forda pokazujący pierwsze testy zderzeniowe - mojeauto.tv

 

Te auta są bezpieczne

Euro NCAP przeprowadziło kolejne testy zderzeniowe. Tym razem rozbitychzostało w sumie sześć modeli i wszystkie zdały ten egzamin na piątkę.Wśród przetestowanych aut znalazł się kolejny elektryczny pojazd -Nissan Leaf - który tym samym został pierwszym samochodem z napędemelektrycznym z maksymalną oceną pięciu gwiazdek.

 

Potwierdzone wysokie bezpieczeństwo Volta

To już drugie testy zderzeniowe Chevroleta Volta na rynku amerykańskim. Tymrazem elektryczny Chevrolet zdobył pięć gwiazdek w testach przeprowadzonychprzez amerykańską organizacją rządową National Highway Traffic SafetyAdministration's.

 

Euro NCAP: Pierwszy chiński model na piątkę

Choć podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, to jednakpięciogwiazdkowy wynik testów zderzeniowych Euro NCAP chińskiego autajest sporym wydarzeniem. Do tej pory znaliśmy bowiem te auta z katastrofalnychwręcz crash-testów, które skutecznie powstrzymywały ich dalsząekspansję na Starym Kontynencie.

 

Katastrofalne testy zderzeniowe indyjskich modeli

Produkowane w indyjskich fabrykach Datsun Go oraz Suzuki Maruti Swift zostałypoddane testom zderzeniowym. Oba modele wypadły bardzo słabo, nie zdobywającani jednej gwiazdki.

 

Audi A3 Limousine na piątkę w crash-teście

Amerykańskie testy zderzeniowe mają opinię jeszcze bardziej wymagających odtych przeprowadzanych w Europie. Mimo to najmniejszy sedan Audi otrzymał bardzowysokie oceny w przeprowadzonym niedawno crash-teście.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018