Wyszukiwałeś:

zdjecie X

szpiegowskie X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zdjecie szpiegowskie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowe Renault Clio z przecieku

O nowym Renault Clio wiadomo póki co tyle, że pojawi się dopiero w 2011roku. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne zdjęcia szpiegowskie,które sugerowałyby cokolwiek. Jednak parę dni temu w sieci pojawiłsię mały przeciek, który może dużo powiedzieć o kierunku w jakimewoluuje stylistyka Clio.

 

Wielki comeback Fiata Uno?

Według doniesień z drugiego końca globu przez portal worldcarfans, włoskikoncern Fiat pracuje nad następcą popularnego modelu z lat 90-tych.Fotoreporterzy przyłapali samochód ukrywający się pod nazwą"Project 327", który będzie najprawdopodobniej kolejnągeneracją Fiata Uno.

 

Odmłodzone Cayenne

Pomimo tego, że premiera nowej odsłony Porsche Cayenne miała miejsce roktemu, kolejna jest już w drodze. Świadczą o tym zdjęcia którewykonał reporter portalu worldcarfans.

 

Nowa Fabia przyłapana

Trzy lata po premierze przyszedł czas na odświeżenie aktualnej wersji SkodyFabia. Zagranicznym reporterom portalu worldcarfans.com udało się przyłapaćmałą Czeszkę podczas testów w górskich rejonach Austrii.

 

Testy minivana na torze wyścigowym

Moda na testowanie przedprodukcyjnych modeli na torze Nurburgring trwa nadal.Teraz można tam spotkać nie tylko supersportowe modele, ale także niecospokojniejsze, rodzinne minivany. Tym razem w obiektywie zagranicznegofotoreportera nowy Opel Meriva.

 

Ferrari w wersji kombi?

Już podczas nadchodzących targów w Genewie zadebiutuje nowe Ferrari.Będzie to następca modelu 612 Scaglietti. Tajemniczy prototyp zostałuchwycony przez fotoreportera podczas testów niedaleko Maranello.

 

Oto pierwsze zdjęcie pickupa od Fiata!

Brazylijski oddział Fiata przedstawił oficjalne zdjęcie nowego modelu,który pierwotnie trafi na tamtejszy rynek. Dość radykalna stylistyka imożliwość zabrania na pakę ładunku o masie do 1000 kg - to głównecech tego modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zdjecie szpiegowskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019