Wyszukiwałeś:

zeglowanie

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zeglowanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Żeglowanie na... kołach

"Żeglowanie" z pozoru kojarzy się z zupełnie inną dziedziną niżmotoryzacja. Tymczasem pojęcie to, staje się coraz modniejsze wśródproducentów i kierowców, którzy przykładają większąuwagę do ekonomicznej jazdy.

 

Wątek na forum: Żeglowanie na... kołach

ja żeglowałem 10 lat temu primerą 1.6, najmniej paliła (5,5 - 6) od 80 do 110 km/h na 5 biegu. zresztą była w stanie ruszyć na 3 :)) zawsze spokojna jazda. mieszkam na płaskim, więc 5 wrzucałem przy 50 km/h i tak się bujałem. a z górki (jakiejkolwiek ) to na zabronionym luzie. Brat tym samochodem...

 

Hybrydowa Jetta

Volkswagen zamierza na poważnie dołączyć do grona koncernów,które rywalizują o klienta, chcącego żyć w zgodzie z ekologią. Nawystawie w Los Angeles zadebiutowała właśnie hybrydowa wersja VolkswagenaJetta, która na europejskim rynku pojawi się w pierwszych miesiącachnadchodzącego roku.

 

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG: Poziom wyżej

Król kompaktów powrócił, a w raz z nim nieodłącznepytanie. Czy to kolejna ewolucja jego poprzedniej generacji, czy może wreszciezupełnie nowy model? Czas się o tym przekonać - Volkswagen Golf VII wykładana stół wszystkie karty.

 

Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy polskie ceny

W polskich salonach Audi ruszyło zbieranie zamówień na topowy model A8.Wiemy, ile kosztuje nowa generacja limuzyny z Ingolstadt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019