Wyszukiwałeś:

zestaw X

naprawczy X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zestaw naprawczy

Spróbuj też wyszukać: zestaw naprawczy wybieraka zestaw naprawczy peugeot 405 zestaw naprawczy mechanizm podnoszenia szyby

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe Polo gwiazdą Genewy

no no wyglada calkiem calkiem, poprosze o wiecej fotek :-)) ~bolo

 

Kiedy ujdzie powietrze

Przebicie opony w trakcie jazdy to zjawisko tyle niebezpieczne, co niepożądaneprzez kierowców. Wymiana koła poza warsztatem samochodowym czasamipotrafi być dość uciążliwą czynnością. Od pewnego czasu producenci autraczą klientów nowymi rozwiązaniami radzenia sobie z tym problememczęsto montując w nowych modelach spray z musem lub zestaw naprawczy w miejscekoła zapasowego. Jednak, czy te nowatorskie narzędzia potrafią być takskuteczne jak tradycyjny, pełnowymiarowy pneumatyk?

 

Zestaw naprawczy rozrządu

W skład zestawu naprawczego rozrządu wchodzą odpowiednia ilość rolek prowadzących, napinających oraz paski rozrządu (najczęściej jeden lub dwa).

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Zapasówka czy zestaw naprawczy?

Przebicie opony w trakcie jazdy to zjawisko tyle niebezpieczne co niepożądaneprzez kierowców. Wymiana koła poza warsztatem samochodowym czasamipotrafi być dość uciążliwą czynnością. Od pewnego czasu producenci autraczą klientów nowymi rozwiązaniami radzenia sobie z tym problememczęsto montując w nowych modelach spray z musem lub zestaw naprawczy w miejscekoła zapasowego. Jednak czy te nowatorskie narzędzia potrafią być takskuteczne jak tradycyjny, pełnowymiarowy pneumatyk?

 

Wątek na forum: Zapasówka czy zestaw naprawczy?

W określonych okolicznościach wskazane jest aby nie było koła zapasowego /przepełniony bagażnik-brak miejsca,trzeba wszystko usuwać z bagażnika aby dostać się do koła zapasowego/.Jednak za kołem zapasowym przemawia o wiele więcej względów. Najważniejszy z nich to:kierowca niedoświadczony łapiąc...

 

Nowe auto z salonu do 30 tysięcy

Choć można przytoczyć wiele argumentów przeciwko kupowaniu nowychsamochodów bezpośrednio w salonach sprzedaży, to jednak spore gronokierowców nie wyobraża sobie kupna dla siebie czterech kółek narynku wtórnym. Wielu jednak musi odstąpić od tej zasady ze względu nawłasne ograniczenia budżetowe. Dla tych przygotowaliśmy poniższe zestawienienajtańszych na polskim rynku nowych samochodów.

 

A może zestaw naprawczy do opon?

Coraz częściej producenci samochodów oferują zamiast koła zapasowegozestawy naprawcze. Dzięki temu mamy więcej miejsca w bagażniku i nie brudzącsię możemy "załatać" ewentualną dziurę w oponie. To jednak tylkojedna strona medalu, bowiem stosowanie takiego rozwiązania ma także swojeograniczenia.

 

Wątek na forum: A może zestaw naprawczy do opon?

raz miałem okazję spóbować jak to działa.... nie zadziałało, nie wiem może dziura za duża, w złym miejscu, może inne warunki nie takie, ale straciłem zaufanie do takiego rozwiązania i od tej pory nie ruszam się nigdzie dalej bez zapasu ~żak

 

Wątek na forum: Chevrolet Cruze 1,8 LT

Przejechałem dopiero 800 km a pierwsze moje uwagi to, pokrywa bagażnika bez amortyzatorów strasznie klapie przy zamykaniu a zawiasy wchodzą w głąb bagażnika i przeszkadzają przy ustawianiu bagażu, następnie samochód wyposażony jest w zestaw naprawczy, czyli brak podnośnika, klucz do kół i oczywiś...

 

Zestaw naprawczy opon zamiast zapasu bądź dojazdówki

Oszczędza miejsce w bagażniku, pozwala łatwo i szybko załatać dziurę woponie - to niewątpliwe zalety zestawu naprawczego. Z drugiej jednak strony,nie poradzi sobie z wszystkimi uszkodzeniami. Czy zestaw naprawczy to zatemdobra alternatywa dla koła zapasowego bądź dojazdowego?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zestaw naprawczy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019