Wyszukiwałeś:

zielony X

plastik X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zielony plastik

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Zielony cee'd

jak zielone, jak ja widze ze jest bialy :-)) czyzby autor byl daltonista?? :))) ~roberto

 

Ekologiczne wykładziny

Mitsubishi Motors we współpracy z Toray Industries zajeło się tworzeniembardzo wytrzymałego materiału, który będzie używany do okrywania podłogi wsamochodach. Powstanie on z połączenia polylaktydu (PLA) z włóknemnylonowym.

 

Suzuki Splash: Wyrośnięty mikrus

Miejski, zwrotny, dynamiczny, dla kobiet to najczęstsze cechy, jakimi zwykłosię charakteryzować najmniejsze samochody. Czy Suzuki Splash wpisuje się w tekanony, czy może jednak oferuje nieco więcej niż typowi przedstawicielesegmentu A?

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z głównychcelów koncernów motoryzacyjnych. Niektóre"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

Mazda 2: Światowy maluch

Z roku na rok, przy rozrastającej się liczbie użytkownikówsamochodów, coraz mniejszej liczbie powierzchni parkingowych i corazwiększych korkach na znaczeniu zaczynają nabierać małe i zgrabne miejskiesamochody. Te cechy wcale nie muszą oznaczać, że mamy do czynienia z autem,które jest pozbawione charakteru. Wręcz przeciwnie. Udowadnia to Mazda21.3 MZR.

 

Honda Insight: Kwiatki za oszczędność

Czy hybrydowy znaczy ekologiczny? Czy hybrydowy może znaczyć takżedynamiczny? To tylko dwa z kilku pytań, jakie nasuwały się nam do głowyzanim wsiedliśmy do wnętrza Hondy Insight. Tygodniowy test tego modelupozwolił nam choć w pewnej części znaleźć odpowiedzi na dręczące naspytania.

 

Nowy, zielony materiał od Mitsubishi

Mitsubishi opracowało nowy materiał pokrycia wewnętrznych powierzchni kabinypasażerskiej, łączący politereftalan etylenu (PET) oraz włóknabawełny. Materiał będzie nowym dodatkiem do linii „zielonychplastików”, czyli technologii oryginalnych materiałówkoncernu MMC pochodzenia roślinnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zielony plastik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021