Wyszukiwałeś:

zima

. Znaleziono 459 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zima

Spróbuj też wyszukać: szyba zima rysunki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 459 wszystkich):

Wątek na forum: Jest zima!

oj taaaaaak... zima znow zaskoczyla drogowcow :D ~edgar

 

Jak jeździć zimą?

Zimowe warunki na drogach to prawdziwe wyzwanie zarówno dla auta, jak idla samego kierowcy. Odpowiednie przygotowanie tego pierwszego może w dużymstopniu ułatwić poruszanie się w trudnych sytuacjach, jednak bezumiejętności praktycznych w wielu ekstremalnych momentach może to sięokazać za mało.

 

Diesel zimą

Obecne jednostki wysokoprężne są coraz bardziej zaawansowanymitechnologicznie konstrukcjami i nie ustępują już znacząco silnikombenzynowym w żadnej kwestii. Pewne problemy mogą pojawić się zimą, przywyjątkowo dużych mrozach. I choć tegoroczna zima bardziej przypomina jesień,to jednak warto dowiedzieć się, jakich podstawowych zasad powinniśmyprzestrzegać, by nie mieć kłopotów z uruchomieniem naszego diesla, gdyw końcu nastaną ujemne temperatury.

 

Zimą szczególnie kontroluj olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się ze śnieżną i mroźną zimą jeszczeprzed długi czas. To ważny czas, aby dokładniej przyjrzeć się stanowi olejuw silniku samochodu.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Idzie zima. Twój samochód jest gotowy?

Za oknami co prawda nie ma jeszcze śniegu, ale kolory zmieniają się już nacoraz bardziej białe. Do tego temperatura oscyluje już w okolicach zera ztendencją na minus. To ostatni gwizdek, by przygotować nasze auto do zimy.

 

Zima za pasem. To nam może grozić

Lada dzień w całym kraju ma rozszaleć się już zima. Czekają nas i ujemnetemperatury, i opady śniegu. To oczywiście mało ciekawy czas dlakierowców, którzy częściej niż w innych porach roku muszą sięliczyć z problemami ze swoim autem.

 

Mandaty zimową porą

Zima to szczególnie nieprzyjemny dla kierowców czas. Trudnewarunki na drogach, szybciej zapadające ciemności utrudniają dość znaczniebezpieczne poruszanie się. Do tego dochodzą wykroczenia, typowe dla tej poryroku, za które grożą nam mandaty karne. Podpowiadamy, co należy donaszych obowiązków, a czego absolutnie nie powinniśmy czynić, aby nienarazić się na otrzymanie grzywny.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

Jak zachować kontrolę nad samochodem w zimie?

Śliska droga, słaba widoczność, przykryty śniegiem samochód –to tylko niektóre z utrudnień, z jakimi muszą zmagać się kierowcyzimą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021