Wyszukiwałeś:

zimy

. Znaleziono 261 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zimy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 261 wszystkich):

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Opony zimowe - czy już czas?

Wprawdzie do zimy jeszcze trochę pozostało, jednak pierwszych oznak tej poryroku możemy spodziewać się znacznie szybciej. Całe szczęście, że corazmniej kierowców kwestionuje zasadność używania zimowego ogumienia,choć wciąż pozostaje pytanie, kiedy dokonać ich wymiany.

 

Drogowcy gotowi do zimy?

Chociaż śnieg jeszcze nie spadł, kolejna Akcja Zima już się rozpoczęła.Drogowcy z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad muszą być wpogotowiu od 1 listopada do 31 marca. W tym czasie cały przygotowany wcześniejsprzęt jest w stanie gotowości.

 

Wątek na forum: Do zimy naprawią 19-stkę

Mama nadzieję, że się chłopaki sprężą i naprawdę dadzą radę DO ZIMY. Bo w połowie grudnia może być pół metra śniegu i droga rozgrzebana do wiosny. Ktoś to chyba jednak zbyt optymistycznie zaplanował... ~jarehs

 

Zimówki - czy już czas?

Zastanawiacie się już nad zmianą ogumienia w Waszym aucie na zimowe? A możejuż jeździcie na takich oponach? Choć do rozpoczęcia kalendarzowej zimypozostał jeszcze ponad miesiąc, to jednak najczęściej właśnie wlistopadzie mamy do czynienia z pierwszymi atakami prawdziwej zimy. Czy więcjuż mamy umawiać się w zakładzie wulkanizacyjnym?

 

Jak szybko przygotować samochód do zimy?

Już od paru dni na naszych samochodach zaczyna pojawiać się nalot w postaciszronu. Co prawda jest już za pięć dwunasta, ale wielu kierowców zbraku czasu dopiero teraz zacznie się zastanawiać jak przygotowaćsamochód do zimy. Podpowiadamy na co zwrócić szczególnąuwagę zanim nastaną mrozy.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

O tym pamiętaj przed zimą

Zima to trudny okres nie tylko dla samych kierowców, którzy musząwykazać się odpowiednią techniką jazdy, ale i dla samochodów. Śnieg,błoto pośniegowe, sól na drogach czy ujemne temperatury mogą okazaćsię zabójcze dla naszych aut.

 

Jak przygotować samochód do zimy?

Większość kierowców przygotowanie auta do zimy rozumie przez zmianęopon na zimowe. Tymczasem obowiązków jest więcej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020